FBC Kutná Hora

Vítejte na stránkách florbalového klubu
FBC Kutná Hora

V neúplné sezóně obsadily ženy pěkné 5. místo

V neúplné sezóně obsadily ženy pěkné 5. místo

Kvůli současné situaci pandemii viru Covid-19 jsme museli ukončit sezónu předčasně. Ze 24 zápasů jsme tak stihli odehrát 18. Některým soupeřům se do té doby povedlo odehrát 20 zápasů. V tabulce jsme tak nakonec skončili na pěkném 5. místě se ziskem 34 bodů, se ztrátou dvou bodů na třetí příčku.

Výsledkově se nám celkem dařilo, ale pro tuto sezónu pro nás byl důležitý herní projev. Obranu jsme měli jednu z nejlepších ve 2. lize. Proto jsme se více zaměřili na přechod do útoku, útočnou hru a kombinaci na polovině soupeře. Pořád je co pilovat, ale udělali jsme znatelný progres. Holky snad prominou, ale florbal konečně začal vypadat jako florbal. Dařilo se nám a hráli jsme pěkný koukatelný florbal.

Poté přišla vánoční pauza, kdy jsme trošku “zlenivěli“ a nedokázali navázat na formu před Vánocemi. S tím souvisel i jediný domácí turnaj, kde jsme podali asi nejhorší výkon v celé sezóně. Jako bychom všechno zapomněli a začínali od začátku. Nakonec jsme to společně zvládli a začali se zvedat. Kam až bychom to dotáhli se už ale nedozvíme.

V průběhu celé sezóny jsme se potýkali s problémy hry jeden na jednoho, proto se do budoucna musíme ještě více soustředit na zlepšení individuálních činností jedince. Dále nás výsledkově velmi ovlivnila veliká disbalance týmového výkonu, nepochopitelné zkraty nás stály cenné body. Takto tomu bylo i v již zmíněném domácím turnaji, kdy děvčata zřejmě neunesly tlak domácího prostředí. 

Celkově jsme se sezónou spokojení a chtěli bychom holkám tímto poděkovat za odvedenou práci, nasazení v zápasech i v trénincích. Dále děkujeme všem, kteří nás v sezóně jakkoliv podporovali a fandili, vážíme si toho.

Všem přejeme pevné zdraví a snad se už brzy sejdeme při přípravě na novou sezónu. 
 

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Nejbližší narozeniny

02.06.2020 Adam Štursa (14)
03.06.2020 Richard Měšťánek (17)
04.06.2020 Adam Matucha (16)
10.06.2020 Josef Chalupa (26)
14.06.2020 Michaela Horáková (20)

Ze světa sportu

Tereza Urbánková: Uvědomila jsem si, že je ten…

Hráček, které se do historie české florbalové reprezentace zapsaly tak významně, jako to udělala Tereza Urbánková, není…

Počet návštěv: 72
Posledních 30 dnů: 0 | Posledních 7 dnů: 0 | Poslední den: 0

© 2020 FBC Kutná Hora | Všechna práva vyhrazena | v.rejna@gmail.com
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne