FBC Kutná Hora

Vítejte na stránkách florbalového klubu
FBC Kutná Hora

Výkony dorostenců zdobila bojovnost

Výkony dorostenců zdobila bojovnost

Letošní sezóna dorostenců nebyla tak vydařená jako ta předchozí. Přesto jsme se prezentovali kvalitní hrou a bojovností. V letošní sezóně jsme stihli odehrát 16 utkání ve 2. lize. V lize jsme se střetli s kvalitními týmy a všechny zápasy nabídly vyrovnanou podívanou.

Ze začátku nám chvíli trvalo než jsme si připsali první body do tabulky. Trápili jsme se hodně v zakončení, přesto jsme dokázali hrát vyrovnané zápasy. Partu jsme však měli dobrou a starší žáci se dobře zapojovali do kolektivu a tvořili důležitou součást týmu. A to samé platí o dorostencích, kteří dobře doplňovali tým juniorů. 

Nejúspěšnějším členem by se dalo říci, že byl Vojtěch Franc, který se zúčastnil výběrů dorostenců a reprezentoval náš kraj - Středočeský. Ve vrcholu sezóny, což byl turnaj mezi ostatními kraji v Ostravě, Středočeši i s naším brankářem vybojovali zlaté medaile. Vojta také obsadil druhé místo v anketě Sportovec roku Kutné Hory za rok 2019.

Do další sezóny družstvo opustí hráči ročníku 2003, kteří věkem budou spadat do týmu juniorů. Všichni hráči už mají nějakou zkušenost s juniorskou ligou, proto si nemyslím, že by přechod měl být nějaký problém. To samé platí o starších žácích, kteří příjdou do dorostenců. Opět jsme se během celé sezóny snažili kluky zapojovat a myslím si, že jsou určitě připravení se popasovat s touto výzvou a zvládat těžší zápasy v 2. lize dorostenců.

Klukům bych chtěl určitě poděkovat. Jak jsem psal výše, sezóna výsledkově nebyla tak vydařená, ale v každém zápase se opravdu bojovalo až do konce. Snažili jsme si naši hru užívat. Přesto však máme stále na čem pracovat. Musíme pracovat na zakončení, soustředěnosti po celou dobu zápasu a fyzické připravenosti. 

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Nejbližší narozeniny

02.06.2020 Adam Štursa (14)
03.06.2020 Richard Měšťánek (17)
04.06.2020 Adam Matucha (16)
10.06.2020 Josef Chalupa (26)
14.06.2020 Michaela Horáková (20)

Ze světa sportu

Tereza Urbánková: Uvědomila jsem si, že je ten…

Hráček, které se do historie české florbalové reprezentace zapsaly tak významně, jako to udělala Tereza Urbánková, není…

Počet návštěv: 72
Posledních 30 dnů: 0 | Posledních 7 dnů: 0 | Poslední den: 0

© 2020 FBC Kutná Hora | Všechna práva vyhrazena | v.rejna@gmail.com
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne