FBC Kutná Hora

Vítejte na stránkách florbalového klubu
FBC Kutná Hora

Příští zápas

Kralupy Wolves vs FBC Kutná Hora

Datum a čas konání: 27.9.2020 09:00
Místo: SH Kralupy nad Vltavou

Junioři rozjeli parádní jízdu

Junioři rozjeli parádní jízdu

Junioři obsadili ve 3. lize juniorů krásné 3. místo, kdy na první místo chyběly pouze dva body, byť měli junioři o jeden zápas méně než soupeři z první a druhé pozice. Klukům to letos sedlo a vezli se na úspěšné vlně. Dokázali si udržet i sérii 7 vítězství v řadě.

První dva zápasy se nám bohužel nevydařili tak, jak jsme si představovali. Bohužel jsme domácímu publiku nedokázali předvést kvalitní hru a oba zápasy prohráli. Poté jsme však už prohráli pouze jednou a to po těsném zápase s Tatranem, který skončil 4:3 pro soupeře a jednou remizovali se Spartou. S těmito dvěma týmy jsme soupeřili o popředí v tabulce. Bohužel nám chyběl jeden zápas na to, abychom byli na první pozici a zároveň i postupové. Kromě těchto zápasů jsme nepoznali hořkost porážky a šli si za svým cílem - postoupit do 2.ligy. Pandemie nám však tuto slibnou cestu zatrhla a my se o tom budeme muset pokusit i příští rok.

Tréninky většinou byli herní a ne vždycky se nám podařilo se sejít v dobrém počtu, ve kterém bychom mohli něco trénovat. I přes ne stoprocentní zápal a snahu během tréninků, jsme dokázali o zápasech hrát výborně. Oproti dorostencům jsme byli celkem produktivní v zakončení. Hráli jsme kontrolovaně, nehráli jsme splašený florbal ze strany na stranu. Po ztrátě balónku jsme byli ihned aktivní a to beru jako největší úspěch této sezóny. Samozřejmě nemohu zapomenout na partu, která je fantastická a drží při sobě za jakékoliv situace. Bez té bychom to tak vysoko nedotáhli!

Nejúspěšnějšími členy byli Jan Martínek a dorostenec Jan Kodaj. Dostali se do TOP 5 v kanadském bodování. Dále Vojtěch Franc v brance se umístil s průměrem 3,33 branky na zápas na třetím místě. Již zmiňovaný Jan Kodaj je dorostenec a v juniorském týmu mu nedělalo větší problém se prosadit. I ostatní dorostenci se parádně zapojovali a nabrali tak mnoho zkušeností, které v dalších letech využijí. Jan Martínek se jako jediný junior po dlouhé době prosadil v A týmu. Na tento okamžik jsme dlouho čekali. Bude potřeba více zapojovat nové juniory do mužských kategorií, aby si zvykali a nabírali nové zkušenosti. V mužské kategorii už je to ve srovnání s mládežnickým něco jiného, těžší level. 

Tak jako dorostencům bych chtěl juniorům poděkovat za sezónu. Nejvíce bych chtěl zmínit kluky ročníku 2001, kteří letos v mládežnických kategoriích končí. Chtěl bych jim poděkovat za reprezentování našeho klubu, popřát jim hodně štěstí jak ve florbale, tak samozřejmě v životě. Věřím, že se s většinou potkám na hřišti jako spoluhráč v mužské kategorii. 

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Nejbližší narozeniny

19.09.2020 Nikola Šubrtová (15)
19.09.2020 Tomáš Tvrdík (14)
20.09.2020 Nela Procházková (15)
24.09.2020 Nikol Němcová (19)
24.09.2020 Michaela Špulková (23)

Tabulka

1. FBC Kutná Hora 0 0:0 0
2. Florbalová akademie MB 0 0:0 0
3. FAT PIPE Traverza.. 0 0:0 0
4. OpenCamps Tatran.. 0 0:0 0
5. SK Florbal Benešov 0 0:0 0
6. FBC Slavia Praha 0 0:0 0
7. Kralupy Wolves 0 0:0 0
8. TEXAS LONGHORNS DDM P6 0 0:0 0

Kompletní tabulka

Ze světa sportu

Preview: Bitva rivalek. I vítkovické ženy vyzvou…

O blížícím se víkendu se opět rozehraje ženská nejvyšší soutěž. Největším lákadlem bude střet Vítkovic s Chodovem,…

Procházkův víkend: pět gólů Havířovu a debut v…

Ještě před dvěma lety bojoval tehdy osmnáctiletý Jan Procházka v dresu Českých Budějovic o postup z Národní…

Vím, že se v Ostravě budu rozvíjet, míní Polka…

Táhla reprezentaci a polskou ligu už přerostla. Čerstvě dvaadvacetiletá florbalistka Malwina Zagórska se s celkem…

Poslední zápas

OpenCamps Tatran Střešovice C
FBC Kutná Hora
4:6
Podrobnosti

Počet návštěv: 72
Posledních 30 dnů: 0 | Posledních 7 dnů: 0 | Poslední den: 0

© 2020 FBC Kutná Hora | Všechna práva vyhrazena | vaclav.rejna@fbckutnahora.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne