FBC Kutná Hora

Vítejte na stránkách florbalového klubu
FBC Kutná Hora

Starší žáci - Černí slaví opět postup o koš výše

Starší žáci - Černí slaví opět postup o koš výše

Starší žáci - černí vstoupili do úvodního zápasu druhého turnaje sezóny poněkud ospale, ač se trenéři snažili o opak. Výsledkem byly dva góly soupeře během prvních dvou minut. Poté se hra Kutné Hory trochu urovnala a začala si vytvářet také brankové příležitosti, ze kterých se jí podařilo otočit vývoj na 3:2. Hráči Fat Pipe však byli stále nebezpeční a dobrým napadáním dělali obraně Kutnohorských problémy. Do přestávky ještě obě družstva jednou skórovala. Po pauze se už Kutná Hora lépe orientovala před svojí brankou a už Vosám dát branku nedovolila, naopak jednu ještě sama přidala.

Druhé utkání už bylo od Kutné Hory disciplinovanější. Gólem se uklidnila hned ve 22 vteřině a vrátila se k poctivé bojovné hře z prvního turnaje. Black Angels si sice také vypracovali několik šancí, náskok však navyšovali jen černí, a to postupně až na konečných 5:0, kdy výtečný Matěj Němec udržel čisté konto.

Finále proti Rudné bylo zpočátku nervózní z obou stran. Šance si ale postupně vytvářela snadněji Kutná Hora a bylo jen nešikovností jejich útočníků, že v půlce vedla jen 1:0 gólem důrazného Marka Trníka. Když pak v poslední části soupeř z ojedinělé šance vyrovnal, musela koncentraci v útoku zase zvýšit a odměnou bylo po pěkné kombinaci Trpišovského s Vávrou odskočení o branku. Sokol Rudná poté sáhl ke hře v šesti s odkrytou brankou, do které však sám inkasoval.

Kutné Hoře se tak podařilo opět postoupit a po dvou turnajích se dostat již do třetího výkonnostního koše. Navíc ze 41 týmů Ligy starších žáků tohoto regionu patří ke dvěma družstvům, která ještě neztratila ani bod.

Sestava Kutné Hory: Němec Matěj (Black Angels a půl finále), Hradil Jakub (Vosy a půl finále) – Malina František (2+2), Trpišovský Šimon (0+1), Vašíček Matyáš (0+1), Trník Michal – Martin Lukáš (3+1), Beil Jakub (2+2), Holub Adam (2+3), Vávra Filip (3+0) – Vaingát Denis, Martínek Jakub, Trník Marek (1+0), Novák Jan.

Zápasy ve skupině:

FBK Fat Pipe Vosy Praha – FBC Kutná Hora - černí 3:5 (3:4, 0:1)

FBC Kutná Hora - černí – BLACK ANGELS B 5:0 (2:0, 3:0)

Utkání o 1. místo:

Sokol Rudná – FBC Kutná Hora - černí 1:3 (0:1, 1:2)

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Nejbližší narozeniny

02.06.2020 Adam Štursa (14)
03.06.2020 Richard Měšťánek (17)
04.06.2020 Adam Matucha (16)
10.06.2020 Josef Chalupa (26)
14.06.2020 Michaela Horáková (20)

Ze světa sportu

Tereza Urbánková: Uvědomila jsem si, že je ten…

Hráček, které se do historie české florbalové reprezentace zapsaly tak významně, jako to udělala Tereza Urbánková, není…

Počet návštěv: 72
Posledních 30 dnů: 0 | Posledních 7 dnů: 0 | Poslední den: 0

© 2020 FBC Kutná Hora | Všechna práva vyhrazena | v.rejna@gmail.com
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne