Příští zápas

FBC Kutná Hora vs FLORBAL JABLONEC

Datum a čas konání: 2.11.2019 18:00

Starší žáci - Rudí odehráli smolný turnaj

Zápasy v základní skupině se Spartou a Olympem Praha se odvíjely ve slušném tempu, kdy jsme byli lepším týmem. Bohužel se projevila naše velká bolest, kterou je neproměňování šancí. První zápas se Spartou dopadl ve florbale zcela netradičně bez branek a my nechali vyniknout brankaře soupeře, i když je nutno vyzdvihnout výkon i našeho Honzy Zlatohlávka v brance. Druhý zápas jsme již prolomili střeleckou smůlu. Nicméně výhra nad Olympem o dvě branky v poměru 3:1 nám do finále nestačila. Sparta vyhrála nad Olympem rovněž a to v poměru 3:0 a na základě vyššího brankového rozdílu (o jednu vstřelenou branku!) postoupila do finále.

Začátek zápasu o třetí místo byl přímo katastrofální. Během prvních tří minut jsme díky laxnímu přístupu v obraně prohrávali o tři branky. Přes prostřídání hráčů a zlepšený výkon jsme se do utkání naplno nedostali a zaslouženě prohráli.

I tak musím kluky pochválit, kdy kromě tří minut nechali v průběhu turnaje na hřišti spoustu sil a předvedli zajímavou hru, ve které je možno vidět obrovský posun.