FBC Kutná Hora

Vítejte na stránkách florbalového klubu
FBC Kutná Hora

Dorostenky odehrály 2. kolo 1. ligy

Dorostenky odehrály 2. kolo 1. ligy

K dalším zápasům sezóny jsme zajížděli do chodovské sportovní haly, kde los proti nám postavil tým domácích a tým z Plzně.

V prvním zápase proti Chodovu, jsme si nedělali plané naděje na slušný výsledek, opět nás čekal velmi těžký soupeř, výborný na balónku a s velmi slušnou kombinací, to jsou faktory, které nám dělaly velké problémy po celý zápas a tak konečný výsledek 9:1 pro soupeře hovoří za vše.

V dalším zápase proti Slavií Plzeň jsme cítili a také věřili v bodový zisk, protože soupeř byl hratelný a proto jsme udělali pár změn v sestavě. Ale přišlo velké zklamání, náš výkon byl odevzdaný, bez šťávy, takže jsme to soupeři ulehčili a ještě díky naší nedisciplinovanosti, dvě naše zbytečné vyloučení byla ihned potrestána. Navíc při naší jediné přesilovce, jsme soupeři dovolili skórovat. Konečný výsledek 6:2 pro holky z Plzně byl nakonec "lichotivý", protože naše gólmanka Natka Matoušková pochytala řadu brankových příležitostí.

Úvod sezóny nám sice nevyšel, ale odhodlanost a chuť dál pracovat tam od holek je. A to si na nich vážím, že to nevzdávají.

FATPIPE FLORBAL CHODOV x FBC Kutná Hora 9:1 (Trpišovská) 
FBC Kutná Hora x FBŠ SLAVIA Plzeň 2:6 (Beranová, Trpišovská)

Sestava Kutné Hory: Matoušková Natálie - Voldřichová Kateřina, Blahníková Barbora, Jelínková Simona, Němcová Dominika, Procházková Nela, Forštová Barbora, Kršňáková Lucie, Hrišková Natálie, Trpišovská Natálie, Helclová Štěpánka, Beranová Natálie. 

 

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Nejbližší narozeniny

02.06.2020 Adam Štursa (14)
03.06.2020 Richard Měšťánek (17)
04.06.2020 Adam Matucha (16)
10.06.2020 Josef Chalupa (26)
14.06.2020 Michaela Horáková (20)

Ze světa sportu

Tereza Urbánková: Uvědomila jsem si, že je ten…

Hráček, které se do historie české florbalové reprezentace zapsaly tak významně, jako to udělala Tereza Urbánková, není…

Počet návštěv: 72
Posledních 30 dnů: 0 | Posledních 7 dnů: 0 | Poslední den: 0

© 2020 FBC Kutná Hora | Všechna práva vyhrazena | v.rejna@gmail.com
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne