FBC Kutná Hora

Vítejte na stránkách florbalového klubu
FBC Kutná Hora

Áčko prohrálo s Hradcem na nájezdy

Áčko prohrálo s Hradcem na nájezdy

Ve šlágru kola přivítali florbalisté z města pod Barborou na své palubovce rovněž dosud neporažený tým z Hradce Králové.

Po oťukávané v prvních minutách se v 9. minutě prosadili poprvé hosté z předbrankového prostoru. Kutná Hora se nemohla dostat do hry a tak 1. třetina skončila stavem 0:1. Do druhé třetiny nevstoupil domácí tým o nic moc lépe. Přes nabídnutou přesilovou hru, kterou nevyužil, ihned po jejím skončení kapituloval po druhé. Za pár minut měl dokonce přesilovku trvající čtyři minuty po dvojitém faulu Hegera, ale ani v ní se nedokázal brankově prosadit a v 31. minutě bylo skóre již 0:3. Po této brance se skóre změnilo již konečně také na domácí straně, kdy se krásnou střelou do horního rohu branky trefil Schwarz. Nebyla by to však Kutná Hora, aby hned z dalšího střídání nedostala branku. Naštěstí se ještě před sirénou trefil po urputné práci na brankovišti Vojtěch, a tak se šlo do kabin s dvoubrankovým mankem pro domácí. Třetí část byla ze stran havířů to nejlepší, co v zápase předvedli. Opět spojili své síly a bojovali o každý balónek. Dokázali získávat míčky již na soupeřově polovině a tlačit se do zakončení. Když Petrásek vstřelil v 51. minutě kontaktní gól, Spurný jeho konání podtrhl hned v dalším střídání a skóre bylo vyrovnané. Zbytek třetiny šance střídala šanci, ale žádný z týmů, se již nedokázal střelecky prosadit, a tak se šlo na prodloužení. V něm se navázalo na hru z poslední periody, ale branku diváci ve sportovní hale Klimeška opět neviděli. O vítězi utkání museli tedy rozhodnout až samostatné nájezdy a v nich byli úspěšnější hostující hráči.

FBC Kutná Hora x FbC Hradec Králové 4:5 sn (0:1, 2:3, 2:0 - 0:0 - 1:2)
Branky K. Hory: 35. Schwarz (Staňo), 39. Vojtěch (Petrásek), 51. Petrásek (Dus), 52. Staňo (Spurný).

Vyloučení: 1:5, využití: 1:0, oslabení: 0:1. Střely na branku: 29:35, diváci 78.

Sestava Kutné Hory: Bochníček Bohuslav (Dlouhý Jaroslav) - Rejna Václav, Dus Jan, Schwarz Jiří, Tvrdík Antonín. Vojtěch Lukáš, Staňo Lukáš, Spurný Ondřej, Novotný Jan, Petrásek Jiří, Chalupa Josef, Listík Petr, Hampl Martin. 

Galerie k aktualitě

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Nejbližší narozeniny

02.06.2020 Adam Štursa (14)
03.06.2020 Richard Měšťánek (17)
04.06.2020 Adam Matucha (16)
10.06.2020 Josef Chalupa (26)
14.06.2020 Michaela Horáková (20)

Ze světa sportu

Tereza Urbánková: Uvědomila jsem si, že je ten…

Hráček, které se do historie české florbalové reprezentace zapsaly tak významně, jako to udělala Tereza Urbánková, není…

Počet návštěv: 72
Posledních 30 dnů: 0 | Posledních 7 dnů: 0 | Poslední den: 0

© 2020 FBC Kutná Hora | Všechna práva vyhrazena | v.rejna@gmail.com
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne