FBC Kutná Hora

Vítejte na stránkách florbalového klubu
FBC Kutná Hora

Orlíci se drží - 2. turnaj, 4. místo

Orlíci se drží - 2. turnaj, 4. místo

Po velmi dobrém prvním turnaji, kdy omlazení Orlíci udrželi 4. koš, nás v neděli 6. října čekalo další turnajové kolo s výhradně pražskými týmy.

V prvním zápase jsme narazili na neznámé mužstvo Flobo Praha. Přes rychlý 1. gól v naší síti se Orlíci rychle otřepali a hráli se soupeřem vyrovnanou partii. Poločasové skóre 2:3 sice stále vyznívalo pro naše soupeře, nicméně s postupujícím časem jsme získávali v utkání navrch. Po dramatické koncovce zápasu, kdy jsme dostali gól bezprostředně po uplynutí 10 minut druhé půle, jsme si nakonec odnesli z prvního zápasu zasloužené vítezství 5:4.

Los nám „daroval“ dlouhých 130 minut přípravy na druhý zápas, ve kterém jsme měli změřit síly s Tigers Orange. Proti fyzicky velmi dobře vybavenému soupeři jsme od začátku ztráceli, poločasové skóre 0:4 svědčilo za vše. Přesto jsme dokázali hru v druhé části zápasu výsledkově vyrovnat a ze zápasu jsme odcházeli se vztyčenou hlavou.

Náš poslední zápas, který byl i posledním zápasem celého turnaje, hodně připomínal naše předešlé utkání. S kvalitním soupeřem (další Tigers) jsme od počátku tahali i přes solidní výkon za kratší konec. Rychle přistupující soupeř nás nepustil do kombinační hry, přesto jsme se několikrát protlačili do dobrých střeleckých pozic, které se nám ale nedařilo moc proměňovat. Nakonec jsme však opět dokázali silnějšímu soupeři 2 branky vstřelit.

Přes prohrané poslední 2 zápasy nám turnaj ukázal i mnoho pozitivního. Stále rostoucí jistotu Honzy Hrubého v bráně, výborné výkony našich obránců Tobiáše, Kačky a Kuby Skývy, a především v prvním zápase záblesky pěkných útočných kombinací. Rádi bychom poděkovali Martinovi, který nás posílil z kutnohorské přípravky a hned patřil k našim nejlepším hráčům.

Výsledky:

FBC Kutná Hora orlíci – Flobo Praha 5:4

FBC Kutná Hora orlíci – Prague Tigers Orange 2:7

FBC Kutná Hora orlíci – Ivanti Tigers Jižní Město 2:8

Sestava:

Jakub Skýva, Jan Hrubý, Tobiáš Trendl, Matěj Špitzer, Jakub Kiml, Kateřina Sadílková, Václav Marek, Lukáš Franc, Matyáš Kaizner, Martin Trpišovský

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Nejbližší narozeniny

02.06.2020 Adam Štursa (14)
03.06.2020 Richard Měšťánek (17)
04.06.2020 Adam Matucha (16)
10.06.2020 Josef Chalupa (26)
14.06.2020 Michaela Horáková (20)

Ze světa sportu

Tereza Urbánková: Uvědomila jsem si, že je ten…

Hráček, které se do historie české florbalové reprezentace zapsaly tak významně, jako to udělala Tereza Urbánková, není…

Počet návštěv: 72
Posledních 30 dnů: 0 | Posledních 7 dnů: 0 | Poslední den: 0

© 2020 FBC Kutná Hora | Všechna práva vyhrazena | v.rejna@gmail.com
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne