Příští zápas

FBC Kutná Hora vs FBŠ Všestary

Datum a čas konání: 14.12.2019 18:00

Muži A zdolali Liberec a jsou stále druzí

Mužský A-tým prožívá vydařené období, čtyři vítězství v řadě a o další se pokusil v neděli 24. listopadu na domácí půdě, kde přivítal rezervu superligového Liberce.

Že se nebude jednat o lehkého soupeře, napověděl hned vstup do utkání, kdy Kutná Hora prohrávala již po 21 vteřinách 0:1. Tento gól však byl paradoxně impulzem pro domácí, kteří ještě do přestávky zásluhou Novotného, díky krásně trefené střele ze vzduchu, a následně gólu Listíka při přesilovce zvrátili vedení na svou stranu.

Druhá třetina byla nejpovedenější částí domácího celku, kdy dokázala Kutná Hora předvádět svou hru, hrála hodně na balónku a tlačila se do zakončení. I přes vyrovnání ve 30. minutě se však muži dostali do dvoubrankového trháku a za stavu 4:2 se šlo do kabin.

Klasická třetí třetina se opět projevila, kdy liberečtí postupně ukrajovali z náskoku a dokonce mohli díky nabídnutému trestnému střílení vyrovnat na 6:6. Dlouhý si však s pokusem Žagana poradil a následně z trestného střílení pro domácí zvýšil Dus na 7:5. Následující tlak hostí již Kutnohorští přečkali a zapsali si tak vydřené 3  body do tabulky, ve které hájí 2. příčku.

FBC Kutná Hora x FBC Liberec B 7:5 (2:1, 2:1, 3:3)
Branky K. Hory: 8. Novotný (Spurný), 17. Listík (Dus), 34. Petrásek (Vojtěch), 37. Vojtěch (Dus), 48. Staňo (Schwarz), 51. Chalupa (Staňo), 56. Dus z trestného střílení.

Vyloučení: 3:3 + Tomáš Brožek (LIB) 5 min., využití: 1:1. Střely na branku: 30:34, diváci: 83.

Sestava Kutné Hory: Bochníček Bohuslav (Dlouhý Jaroslav) - Listík Petr, Vojtěch Lukáš, Rejna Václav "C", Dus Jan, Petrásek Jiří, Staňo Lukáš, Chalupa Josef, Schwarz Jiří, Tvrdík Antonín, Spurný Ondřej, Pešl Tomáš, Novotný Jan, Martínek Jan. Trenér Rowe Adam, vedoucí družstva Bochníček Bohuslav st..

Další kolo: sobota 30. listopadu od 18 hodin doma proti TJ Sokol Koberovy.