FBC Kutná Hora

Vítejte na stránkách florbalového klubu
FBC Kutná Hora

Orlíci vybojovali 3. místo

Orlíci vybojovali 3. místo

Do dalšího turnajového kola vyrazili Orlíci posíleni o sehranou dvojici Orlů - Kuba Toman a Marek Lorenc, která se postarala o většinu vstřelených branek. Po nepovedeném vstupu do turnaje proti silnému soupeři z Petrovic se Orlíci rozkoukali a zbývající 2 utkání zvládli.

Úvodní zápas klukům servíroval Sokoly z Petrovic. Celá první půle nabídla vyrovnanou bitvu se spoustou vstřelených branek. Naší obraně senedařilo účinně čistit prostor před Honzou Doležalem, z čehož jsme dostávali laciné góly po dorážkách z bezprostřední blízkosti. Popoločase 7:7 nám soupeř na začátku druhé části rychle odskočil do vedení. Snaha kluků o rychlé dorovnání bohužel vedla ke zbrklému zakončování, které nepřineslo až do konce zápasu ani jediný další vstřelený gól. Nutno podotknout, že brankář soupeře podal velmi dobrý výkon a spoustu našich šancí zlikvidoval.

Vstup do 2. zápasu se nám také příliš nepovedl, když jsme brzy prohrávali 0:2. Orlíci si však postupně začali lépe přebírat útočníky soupeře v obranné činnosti a nedávali jim tolik prostoru.Podařilo se jim také proměnitněkolik dobře připravených střeleckých příležitostí ze střední vzdálenosti. Zlepšený výkon týmu navíc podpořil výborně chytající Honza Hrubý. Klukům se tak podařilo zápas otočit a dovést ho jistě do vítězného konce.

V posledním utkání o třetí místo jsme nastoupili proti nejslabšímu soupeři a na průběhu zápasu to bylo znát. Náš tým měl od počátku navrch a po poločase 4:1 ještě dokázal v 2. půli přidat 7 vstřelených branek.

Přes příkladnou snahu ve všech zápasech nám oproti úspěšnějším soupeřům přeci jen chyběla lepší orientace na hřišti a klid v zakončení. Bylo stále hodně znát, že celou polovinu mužstva tvořili letošní nováčci, kteří jsou na samém počátku sbírání důležitých soutěžních zkušeností. 

Závěrem bychom rádi opět poděkovali rodičům a příbuzným, kteří přijeli ve velkém počtu kluky na turnaj podpořit. 

Výsledky:
FBC Kutná Hora – Orlíci– TJ Sokol Petrovice I. 7:12            
FBC Kutná Hora – Orlíci– FC Bučis Team Yellow 6:4
FBC Kutná Hora – Orlíci– Florbalová akademie MB "D" 11:6

Sestava:
Hrubý Jan (G), Doležal Jan (G), Toman Jakub, Franc Lukáš, Lorenc Marek, Skýva Jakub, Marek Václav Špitzer Matěj, Blumentál Filip, Nesládek Jan

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Nejbližší narozeniny

02.06.2020 Adam Štursa (14)
03.06.2020 Richard Měšťánek (17)
04.06.2020 Adam Matucha (16)
10.06.2020 Josef Chalupa (26)
14.06.2020 Michaela Horáková (20)

Ze světa sportu

Tereza Urbánková: Uvědomila jsem si, že je ten…

Hráček, které se do historie české florbalové reprezentace zapsaly tak významně, jako to udělala Tereza Urbánková, není…

Počet návštěv: 72
Posledních 30 dnů: 0 | Posledních 7 dnů: 0 | Poslední den: 0

© 2020 FBC Kutná Hora | Všechna práva vyhrazena | v.rejna@gmail.com
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne