FBC Kutná Hora

Vítejte na stránkách florbalového klubu
FBC Kutná Hora

Důležité! Objednávka klubových triček!

Důležité! Objednávka klubových triček!

Členové obdrželi tento týden email s nabídkou možností objednávky klubových triček s parádním a jedinečným potiskem. Zkontrolujte si tedy schránku, abyste nepřišli o něco důležitého. V případě, že jste mail nedostali, obraťte se na fbckh.merch@gmail.com.

Ale přesto... (tabulky velikostí a specifikaci pro dámské a pánské tričko máte ve své emailové schránce)

POTISKY TRIČEK: 

Vzhledem k tomu, že většina našich členů jsou děti a mládež školou povinná, chtěli jsme, aby motivy potisků pokud možno vtipně spojovaly "školu" a symboliku našeho oddílu. Snad se to alespoň trochu povedlo a potisky se Vám budou líbit. Kromě tří „školních“ motivů potisků jsou tam ještě další dva motivy, které nemají se školou nic společného, tak si snad vybere každý. Náhled potisků je v přiloženém souboru „Specifikace pro dámské a pánské triko, tabulka velikostí, náhledy potisků na triku dle barev“ – POZOR vizualizace potisků na triku je až na straně 4 a následujcích!!!

TRIČKA, NA KTERÉ SE BUDE TISKNOUT: 

Pro výrobu dospělých velikostí budou nakoupena trika zn. Malfini, řady exclusive. Pro dospělé velikosti bude pánská a dámská varianta střihu. Dětská trika budou unisex a budou vybrána s ohledem na kvalitu (buď také do Malfini, nebo od jiného výrobce). Barevné varianty – 01 černá, 83 tmavě šedá, 93 modrá (v dospělých velikostech petrolejová) a 71 červená. 

Specifikace dospělých triček, velikostní tabulky, střihy a barvy a grafickou vizualizaci triček v jednotlivých barevných variantách se všemi potisky si můžete prohlédnout v přiloženém souboru s názvem „Specifikace pro dámské a pánské triko, tabulka velikostí, náhledy potisků na triku dle barev“. Velikostní tabulku pro dětské velikosti najdete v souboru s názvem „Tabulka dětských velikostí triček“.

KOLIK BUDE TRIČKO STÁT: 

Bohužel Vám zatím nemohu předem garantovat přesnou cenu. Nákupní cena triček v dospělých velikostech je cca 290,- Kč, dětské velikosti cca 150,- Kč (když bude dost objednávek, možná dosáhneme na nějakou obchodní slevu). K tomu je nutné připočíst cenu za potisk, kterou zatím neznám. Čím více bude objednaných triček, tím by měla být cena potisku na jedno tričko nižší, takže se nebojte a objednávejte co nejvíc, ať všichni ušetříme :))) 

UPOZORNĚNÍ NA ZÁVĚR:

Objednávky neodkládejte a objednávejte co nejdříve, nejpozději do neděle 1.12. Pak bude objednávání ukončeno, vše sečteno a předáno do výroby. Na pozdější objednávky nebude možné brát zřetel, aby se výroba stihla do Vánoc. 

AŽ BUDOU TRIČKA HOTOVÁ:

Zatím nevím, jaký bude zájem, kolik se bude předávat trik, podle toho se zařídím a budu Vás předem informovat o ceně a způsobu předání a úhrady (objednávku berte jako závaznou v tom smyslu, že objednané triko budete muset převzít a zaplatit). Díky za pochopení.


Objednávky zde:   http://trika.keysolutions.cz/
 

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Nejbližší narozeniny

02.06.2020 Adam Štursa (14)
03.06.2020 Richard Měšťánek (17)
04.06.2020 Adam Matucha (16)
10.06.2020 Josef Chalupa (26)
14.06.2020 Michaela Horáková (20)

Ze světa sportu

Tereza Urbánková: Uvědomila jsem si, že je ten…

Hráček, které se do historie české florbalové reprezentace zapsaly tak významně, jako to udělala Tereza Urbánková, není…

Počet návštěv: 72
Posledních 30 dnů: 0 | Posledních 7 dnů: 0 | Poslední den: 0

© 2020 FBC Kutná Hora | Všechna práva vyhrazena | v.rejna@gmail.com
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne