Excelentní výkon juniorů v Říčanech

Junioři se o víkendu střetli v Black Angels v Říčanech a bylo to aktivní a pohledné utkání od začátku až do konce. Kutná Hora měla za cíl urvat vítězství, a to také udělala. Junioři vyhráli 1:3 a jsou blízko postupu!

JUNIOŘI

Junioři blíž k postupu

V nové hale v Říčanech se hrálo bojovné utkání. Kutná Hora lépe kombinovala na půlce soupeře a byla za to odměněna dvěma góly z šesté a osmé minuty. Pak se ale stroj na branky zadrhl, Black Angels lépe bránili a častěji hrozili z brejkových situací. Zápas zdobilo mnoho osobních soubojů, soupeři si nedarovali ani píď hřiště. Až čtyři minuty před koncem se trefil Mára Trník a vypadalo to na poklidný konec. Proti však byli rozhodčí a po dvou soubojích, kterých bylo celé utkání nespočet, poslali Kutnou Horu do třech. Ta se vzedmula k výtečné obranné práci, přesto však nestačila na jeden pokus šedesát sedm vteřin před koncem. Hráči Black Angels se pokoušeli dál o drama, které už jí ale Kutnohoráci, v čele s výborným gólmanem Brožem, nedovolili a korunovali tak svůj výtečný kolektivní výkon výhrou za tři body. Nutno ještě vyzdvihnout hru nováčka Vojty Förstera, který ve svém vůbec prvním soutěžním utkání vstřelil úvodní branku.

Druhý zápas s Olympem byl přeložen na 3. dubna 2024, ale i tak Kutná Hora stále drží druhou postupovou příčku.

BLACK ANGELS B – FBC Kutná Hora 1:3 (0:2, 0:0, 1:1) Vyloučení: 1:2, využití 1:0. Branky a nahrávky KH: 6. Förster (Kobylarz), 8. Trník Michal (Vávra), 32. Trník Marek (Vávra).

Sestava: Jakub Brož (C) – Jaroslav Paďouk, Štěpán Blahník – Adam Štursa, Ondřej Lokaj – Daniel Vaněk, Tomáš Tvrdík, David Kobylarz, Vojtěch Förster – Michal Trník, Petr Vávra, Marek Trník.

autor: Jan Dojčiak