Výsledek mužů: stejný scénář jako minulý týden

Mužské áčko předvedlo podobný zápas jako minulý týden proti Říčanům, kdy prohráli důležitou třetí třetinu.

Tento týden tomu nebylo jinak. První i druhá hrací část byla vcelku vyrovnaná. Až na větší míru vyloučení na kutnohorské střídačce zápas probíhal v pořádku. To poslední část již tradičně rozhodla. V ní se nejdřív nechali hráči Kutné Hory vyloučit, poté si vzali oddechový čas a poté skórovali. Do této chvíle bylo vše v pořádku. Pak ale přišel zvrat. Kutnohorští inkasovali v závěru třetiny v rozmezí tří minut tři góly. Poté následovalo vyeskalování vzájemných sporů mezi týmy. Rozhodčí tedy rozdali dva dvouminutové tresty za nesportovní chování. Tím celé utkání také skončilo. Kutná Hora si nakonec odnáší porážku a stagnaci na 6. místě divizní tabulky. Hráčem utkání byl vyhlášen zraněný Jiří Petrásek.

Komentář domácích Rowe Adam (Trenér): Těžko jsme se dostávali do obrany soupeř. Soupeř nebyl tolik aktivní jako v předchozím utkání. Bohužel jsme neproměňovali šance a neměli jsme tak silný tlak do brány. V poslední třetině jsme měli slušnou přesilovku, i hra v šesti se nám celkem dařila a tempo se od nás zlepšilo. Přesto netrefené branky, několik tyček a obdržené branky do prázdné. Soupeři děkujeme a přejeme šťastnou cestu domů.

Komentář hostů Vondra Viktor (Vedoucí): V první řadě chceme poděkovat soupeři za férové utkání a skvělou pořadatelskou službu! Očekávali jsme na palubovce tvrdé utkání plné osobních soubojů, což se naplnilo beze zbytku. Bohužel florbal tím dnes hodně trpěl, i přesto jsme se zodpovědným výkonem spokojeni nakonec zaslouženě bereme tři body. Přejeme soupeři hodně štěstí do zbytku sezóny včetně play-up a budeme se těšit někdy příště v KH na viděnou!

FBC Kutná Hora – TJ Sokol Královské Vinohrady B 3:7
branky: 10. Michal Trník, 12. Martin Zelený, 49. Michal Trník - 9. Jan Švejda, 14. Štěpán Švejda, 16. Jan Švejda, 36. Matyáš Cvejn, 56. Dominik Záň, 57. Štěpán Švejda, 59. Jan Švejda; rozhodčí: Tomáš Cimrman - Jan Gross; vyloučení: 5:3; využití: 0:0; diváků: 82; zásahy brankářů: Bohuslav Bochníček 18 - Petr Žitník 22; po třetinách: 2:3, 0:1, 1:3