FBC Kutná Hora

Vítejte na stránkách florbalového klubu
FBC Kutná Hora

Příští zápas

Novým manažerem klubu je David Holub

Novým manažerem klubu je David Holub

Novým manažerem klubu se od 1. července 2021 stal David HOLUB. Jaké jsou plány na následující období a kde vidí florbal v Kutné Hoře za pár let nám trenér elévů prozradil v krátkém rozhovoru.

Předtím jsi pracoval na Českém florbale, co ti tato zkušenost dala?

Práce na Českém florbale mi jednoznačně dala vhled do florbalového prostředí, který je k nezaplacení a který se mi myslím bude do budoucna hodit. Samozřejmě jsem také získal spoustu kontaktů, ať už z řad zástupců oddílů a trenérů, tak i z řad pracovníků Českého florbalu. Věřím, že působení na Českém florbale mi v mé nové pozici pomůže.

Jaký budeš mít teď hlavní úkol?

Momentálně je pro mě prioritou sžití se s chodem celého oddílu. Považuji za důležité, abych řekněme rutinní úkony dělal co nejefektivněji a ušetřený čas tak mohl věnovat rozvoji oddílu a práci na velkých projektech.

Co chystáš na následující měsíce?

Následující měsíce bude moje pozornost směřovat k nastartování nové sezóny, ve velké míře se budu soustředit na nábory nových členů a obnovení spolupráce se základními školami. Jsem rád, že se pro oddíl podařilo získat mobilní venkovní povrch, který nám v tomto ohledu pomůže.

Co pro Tebe florbal znamená?

Není žádným tajemstvím, že jsem se věnoval jiným sportům a florbal jsem hrál tak maximálně během tělesné výuky. Avšak za těch několik let, co jsem součástí kutnohorského florbalu mi přirostl k srdci. Dnes si jen těžko představuji dobu, kdy florbal nebyl součástí mého života. To, že se můj koníček stal i mým zaměstnáním považuji za velké štěstí a splněný sen.

Kde vidíš florbal v Kutné Hoře za pár let?

V prvé řadě je nutné říct, že náš oddíl není o jednom člověku. Samozřejmě, že nyní budu mít velký vliv na směřování oddílu, avšak na chodu celého klubu se podílí neskutečný počet osob. Věřím, že i v budoucích letech budeme potvrzovat pozici jednoho z nejsilnějších sportovních klubů Kutnohorska. A já osobně doufám, že zůstaneme klubem, ve kterém se bude každý cítit dobře a bude rád jeho součástí. 

Co ty a funkce trenéra?

V minulých letech jsem působil jako hlavní trenér přípravky, letos mě však čeká premiéra ve stejné roli u kategorie elévů. Navíc se opět ujmu vedení jedné z florbalových akademií, které náš oddíl zaštiťuje na základních školách v Kutné Hoře. Funkce trenéra mi tedy zůstává a doufám, že tomu tak bude i do budoucna, protože je to role, ve které se cítím velice dobře a naplňuje mě. 

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události.

Tabulka

1. Hornets Brno ZŠ Horní 5 44:25 12
2. FBK Atlas Blansko 5 41:28 9
3. Hippos Žďár n/S. 4 25:17 9
4. TJ Centropen Dačice 5 34:31 9
5. FBC Mohelnice 4 21:21 9
6. FLORBAL LITOMYŠL 5 30:33 8
7. FBC LETOHRAD Orel.. 5 29:30 7
8. FTC Vysoké Mýto 3 23:16 6
9. FBC Kutná Hora 5 21:27 6
10. SK Jihlava 5 29:30 4
11. FbK Orlicko-Třebovsko 4 17:30 2
12. Snipers Třebíč B 4 10:36 0

Kompletní tabulka

Ze světa sportu

Kouč Kettunen nominoval hráče na srpnové…

Mužskou reprezentaci čeká před zářijovým Polish Open další soustředění. Národní výběr se sejde ve druhé polovině srpna…

Plášková: Spoluhráčkám grilovala, Chodov je…

Magdalena Plášková se vrací. Reprezentační útočnice se po sezoně strávené ve Švýcarsku bude znovu představovat v …

Návrat do Vítkovic? Pro okolí překvapení, říká…

Tereza Hanzlíková v posledních sezonách neodmyslitelně patřila do kádru lvic z Chodova, nyní se však na…

Poslední zápas

FBC Kutná Hora
FBK Atlas Blansko
7:5
Podrobnosti

Počet návštěv: 78
Posledních 30 dnů: 0 | Posledních 7 dnů: 0 | Poslední den: 0

© 2021 FBC Kutná Hora | Všechna práva vyhrazena | vaclav.rejna@fbckutnahora.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne