FBC Kutná Hora

Vítejte na stránkách florbalového klubu
FBC Kutná Hora

O víkendu šly do akce všechny týmy hrající celostátní soutěže

O víkendu šly do akce všechny týmy hrající celostátní soutěže

O víkendu šly do akce všechny týmy hrající celostátní soutěže. Nejlépe si vedly ženy, které v domácím prostředí vybojovaly 6 bodů, muži A-týmu vstoupili do sezóny prohrou s B-týmem Vinohrad a dorostenci zažili premiéru v 1. dorostenecké lize. Trenéři Josef Chalupa (ženy), Jiří Vokřál (muži A) a Jan Třískala (dorostenci) se podělili o své dojmy z prvního hracího víkendu.

ŽENY x Banes Florbal Soběslav - 19:5

Do utkání jsme nastoupili s cílem hrát agresivní a nátlakový florbal, protože soupeř přijel pouze v 10ti do pole. Holky na soupeře v první třetině vlétly a soupeře dostaly pod velký tlak. Ve druhé třetině nás po několika chybách soupeř potrestal, ale holky rychle převzaly kontrolu nad zápasem a soupeřkám nedaly šanci s výsledkem nic udělat. V poslední části soupeř už neměl síly.

 

ŽENY x Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn - 8:5

Druhé utkání už bylo velice vyrovnané. Ze začátku jsme soupeřky překvapily dobrou kombinační hrou, ale do konce třetiny s námi srovnaly krok. Do druhé části jsme nastoupily s cílem hrát důrazněji a zápas se hrál ve vysokém tempu, kdy se oba týmy přetahovali o vedení. Třetí část musela být pro diváka úžasná. Za stavu 5:5 jsme přežili klíčové oslabení a po krásně individuální akci jsme přetlačili vítězství na naši stranu. Tým předvedl v zápase bojovného ducha a chuť se porvat o vítězství.

 

MUŽI x TJ Sokol Královské Vinohrady B - 3:6

Bohužel se nám úplně nepovedl chytit začátek zápasu. Soupeř byl lepší v osobních soubojích a v zakončení. Nám navíc drhla také komunikace, která byla v přípravě jednou z našich silných stránek. Rozhodující byl náš neproměněný tlak za stavu 2:4. Měli jsme v něm několik slibných příležitostí, gól jsme ale nedali. Soupeř naopak zvýšil své vedení a stav si zkušeně pohlídal. S výkonem rozhodně nemůžeme být spokojení. Zápas ale musíme hodit za hlavu a sezónu začít dobrým domácím zápasem!

 

DOROSTENCI x ACEMA Sparta Praha UNYP - 1:15

DOROSTENCI x Snipers Třebíč - 9:3

Dorostenci Kutné Hory se poprvé představili v 1. lize dorostenců, a to na domácí půdě. Prvním soupeřem byla ACEMA Sparta Praha UNYP, která ukázala, že bude patřit k velkým aspirantům na titul v dorostenecké soutěži. Naše hráči s ní prohráli rozdílem dvou tříd, rozdíl byl nejen ve florbalovosti, pojetí hry, nasazení, ale i ve fyzické připravenosti. Bylo velice důležité se zkoncentrovat na druhý zápas proti Snipers Třebíč a získat v něm tři body. První třetina snesla slušné parametry a domácí dorostenci předvedli na co skutečně mají a co by je mohlo během sezóny zdobit. Až na rozpačitý začátek proběhla druhá třetina v podobném duchu jako ta první. Ve třetí třetině bylo patrné, že jak domácím, tak hostům docházeli fyzické síly a zápas se tak spíše dohrával. První turnaj by měl klukům sloužit pro inspiraci na čem pracovat, v čem se zdokonalit a posouvat se dále. 1. dorostenecká liga nebude o jednoduchých zápasech, ale o těžké cestě, která však kluky posílí.

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události.

Nejbližší narozeniny

18.09.2021 Štěpánka Helclová (18)
19.09.2021 Nikola Šubrtová (16)
19.09.2021 Tomáš Tvrdík (15)
20.09.2021 Nela Procházková (16)
24.09.2021 Nikol Němcová (20)

Ze světa sportu

ONLINE: Petrák senzačně sestřelil vicemistra,…

Velké překvapení je na světě! Florbalisté Bohemians sebrali ve druhém kole Livesport Superligy všechny body úřadujícímu…

Moment týdne: Na Spartě se nevyhrává jen tak, ví…

Ve fanouškovském hlasování o moment týdne jednoznačně zvítězil úvodní triumf FBC Ostrava na horké půdě pražské Sparty.…

Ostrava pojede na Tatran, další týmy zabojují o…

Utkání posledních semifinalistů nebo zápasy o premiérové body ročníku. Florbalová Extraliga žen pokračuje o víkendu…

Počet návštěv: 78
Posledních 30 dnů: 0 | Posledních 7 dnů: 0 | Poslední den: 0

© 2021 FBC Kutná Hora | Všechna práva vyhrazena | vaclav.rejna@fbckutnahora.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne