FBC Kutná Hora
Program zápasů
Členská sekce
Facebook
Flickr
Instagram
YouTube
Program zápasů
Členská sekce
Facebook
Flickr
Instagram
YouTube
menu
Klub
Informace o klubu
Historie
Klubové události
Spolupráce
Působiště
Jak vybrat florbalku
Ke stažení
Muži A
Ženy
Týmy
Muži A
Ženy
Muži B
Junioři
Dorostenci
Starší žáci
Mladší žáci
Elévové
Přípravka
Minipřípravka
Dorostenky
Starší žákyně
Mladší žákyně
Elévky
Příspěvky
Partneři
Kontakty
Jednadvacítka
OMNIASPORT
Fanshop
ODDÍLOVÁ VIZE
Klub
Informace o klubu
Historie
Klubové události
Spolupráce
Působiště
Jak vybrat florbalku
Ke stažení
Muži A
Ženy
Týmy
Muži A
Ženy
Muži B
Junioři
Dorostenci
Starší žáci
Mladší žáci
Elévové
Přípravka
Minipřípravka
Dorostenky
Starší žákyně
Mladší žákyně
Elévky
Příspěvky
Partneři
Kontakty
Jednadvacítka
OMNIASPORT
Fanshop
ODDÍLOVÁ VIZE
Program zápasů
Členská sekce
Facebook
Flickr
Instagram
YouTube
Klub
Informace o klubu
Historie
Klubové události
Spolupráce
Působiště
Jak vybrat florbalku
Ke stažení
Muži A
Ženy
Týmy
Muži A
Ženy
Muži B
Junioři
Dorostenci
Starší žáci
Mladší žáci
Elévové
Přípravka
Minipřípravka
Dorostenky
Starší žákyně
Mladší žákyně
Elévky
Příspěvky
Partneři
Kontakty
Jednadvacítka
OMNIASPORT
Fanshop
ODDÍLOVÁ VIZE
Program zápasů
Členská sekce
Facebook
Flickr
Instagram
YouTube
Juniorky
Přehled
Články
Juniorky
Přehled
Články
Všechny zápasy
Minulé
Budoucí
říjen 2021
sobota
2. 10.
FBC GLADIATORS UNHOŠŤ
FBC Kutná Hora
so 2. 10. 2021 9:00
@
TJ Sokol Vinohrady
,
2. liga juniorek - skupina 3, 1. kolo
1:9
so 2. 10. 2021 9:00
@
TJ Sokol Vinohrady
,
2. liga juniorek - skupina 3, 1. kolo
sobota
2. 10.
FBC Kutná Hora
FBC Pitbulls Kolín: Pitbullky
so 2. 10. 2021 13:30
@
TJ Sokol Vinohrady
,
2. liga juniorek - skupina 3, 1. kolo
4:3
so 2. 10. 2021 13:30
@
TJ Sokol Vinohrady
,
2. liga juniorek - skupina 3, 1. kolo
listopad 2021
sobota
6. 11.
FBC Pitbulls Kolín: Pitbullky
FBC Kutná Hora
so 6. 11. 2021 11:20
@
Exe Sport Arena
,
2. liga juniorek - skupina 3, 3. kolo
4:5
sam. náj.
so 6. 11. 2021 11:20
@
Exe Sport Arena
,
2. liga juniorek - skupina 3, 3. kolo
sobota
6. 11.
FBC Kutná Hora
FBC GLADIATORS UNHOŠŤ
so 6. 11. 2021 13:40
@
Exe Sport Arena
,
2. liga juniorek - skupina 3, 3. kolo
8:2
so 6. 11. 2021 13:40
@
Exe Sport Arena
,
2. liga juniorek - skupina 3, 3. kolo
sobota
20. 11.
FBC Kutná Hora
FBC Slavia Praha
so 20. 11. 2021 10:10
@
SH Králův Dvůr
,
2. liga juniorek - skupina 3, 4. kolo
3:2
so 20. 11. 2021 10:10
@
SH Králův Dvůr
,
2. liga juniorek - skupina 3, 4. kolo
sobota
20. 11.
TJ Sokol Nové Strašecí
FBC Kutná Hora
so 20. 11. 2021 13:40
@
SH Králův Dvůr
,
2. liga juniorek - skupina 3, 4. kolo
8:4
so 20. 11. 2021 13:40
@
SH Králův Dvůr
,
2. liga juniorek - skupina 3, 4. kolo
prosinec 2021
neděle
19. 12.
FBC Kutná Hora
TJ Sokol Královské Vinohrady
ne 19. 12. 2021 9:00
@
Hala Borky
,
2. liga juniorek - skupina 3, 6. kolo
4:9
ne 19. 12. 2021 9:00
@
Hala Borky
,
2. liga juniorek - skupina 3, 6. kolo
neděle
19. 12.
FBC Slavia Praha
FBC Kutná Hora
ne 19. 12. 2021 11:20
@
Hala Borky
,
2. liga juniorek - skupina 3, 6. kolo
6:4
ne 19. 12. 2021 11:20
@
Hala Borky
,
2. liga juniorek - skupina 3, 6. kolo
leden 2022
neděle
9. 1.
FBC Kutná Hora
TJ Sokol Nové Strašecí
ne 9. 1. 2022 10:10
@
SH Kutná Hora Klimeška
,
2. liga juniorek - skupina 3, 7. kolo
9:4
ne 9. 1. 2022 10:10
@
SH Kutná Hora Klimeška
,
2. liga juniorek - skupina 3, 7. kolo
neděle
9. 1.
TJ Sokol Královské Vinohrady
FBC Kutná Hora
ne 9. 1. 2022 13:40
@
SH Kutná Hora Klimeška
,
2. liga juniorek - skupina 3, 7. kolo
7:3
ne 9. 1. 2022 13:40
@
SH Kutná Hora Klimeška
,
2. liga juniorek - skupina 3, 7. kolo
únor 2022
úterý
1. 2.
FBC Kutná Hora
TJ Sokol Královské Vinohrady
út 1. 2. 2022 18:00
@
SH Kutná Hora Klimeška
,
2. liga juniorek - skupina 3, 2. kolo
2:8
út 1. 2. 2022 18:00
@
SH Kutná Hora Klimeška
,
2. liga juniorek - skupina 3, 2. kolo
sobota
12. 2.
FBC Kutná Hora
TJ Sokol Nové Strašecí
so 12. 2. 2022
@
SH Kutná Hora Klimeška
,
2. liga juniorek - skupina 3, 9. kolo
0:5
kontumačně
so 12. 2. 2022
@
SH Kutná Hora Klimeška
,
2. liga juniorek - skupina 3, 9. kolo
sobota
12. 2.
TJ Sokol Královské Vinohrady
FBC Kutná Hora
so 12. 2. 2022
@
SH Kutná Hora Klimeška
,
2. liga juniorek - skupina 3, 9. kolo
5:0
kontumačně
so 12. 2. 2022
@
SH Kutná Hora Klimeška
,
2. liga juniorek - skupina 3, 9. kolo
březen 2022
sobota
5. 3.
FBC Kutná Hora
FBC Slavia Praha
so 5. 3. 2022 9:00
@
Přetlaková SH Kladno
,
2. liga juniorek - skupina 3, 8. kolo
6:3
so 5. 3. 2022 9:00
@
Přetlaková SH Kladno
,
2. liga juniorek - skupina 3, 8. kolo
sobota
5. 3.
TJ Sokol Nové Strašecí
FBC Kutná Hora
so 5. 3. 2022 12:40
@
Přetlaková SH Kladno
,
2. liga juniorek - skupina 3, 8. kolo
4:3
so 5. 3. 2022 12:40
@
Přetlaková SH Kladno
,
2. liga juniorek - skupina 3, 8. kolo
neděle
27. 3.
FBC GLADIATORS UNHOŠŤ
FBC Kutná Hora
ne 27. 3. 2022 9:00
@
TJ Sokol Vinohrady
,
2. liga juniorek - skupina 3, 11. kolo
3:4
sam. náj.
ne 27. 3. 2022 9:00
@
TJ Sokol Vinohrady
,
2. liga juniorek - skupina 3, 11. kolo
neděle
27. 3.
FBC Kutná Hora
FBC Pitbulls Kolín: Pitbullky
ne 27. 3. 2022 12:30
@
TJ Sokol Vinohrady
,
2. liga juniorek - skupina 3, 11. kolo
3:8
ne 27. 3. 2022 12:30
@
TJ Sokol Vinohrady
,
2. liga juniorek - skupina 3, 11. kolo
duben 2022
neděle
10. 4.
FBC Pitbulls Kolín: Pitbullky
FBC Kutná Hora
ne 10. 4. 2022 11:20
@
Exe Sport Arena
,
2. liga juniorek - skupina 3, 12. kolo
4:5
ne 10. 4. 2022 11:20
@
Exe Sport Arena
,
2. liga juniorek - skupina 3, 12. kolo
neděle
10. 4.
FBC Kutná Hora
FBC GLADIATORS UNHOŠŤ
ne 10. 4. 2022 13:40
@
Exe Sport Arena
,
2. liga juniorek - skupina 3, 12. kolo
3:2
ne 10. 4. 2022 13:40
@
Exe Sport Arena
,
2. liga juniorek - skupina 3, 12. kolo
neděle
10. 4.
FBC Slavia Praha
FBC Kutná Hora
ne 10. 4. 2022 15:20
@
Exe Sport Arena
,
2. liga juniorek - skupina 3, 12. kolo
3:6
ne 10. 4. 2022 15:20
@
Exe Sport Arena
,
2. liga juniorek - skupina 3, 12. kolo