FBC Kutná Hora
Program zápasů
Členská sekce
Facebook
Flickr
Instagram
YouTube
Program zápasů
Členská sekce
Facebook
Flickr
Instagram
YouTube
menu
Klub
Informace o klubu
Historie
Klubové události
Spolupráce
Působiště
Jak vybrat florbalku
Ke stažení
Muži A
Ženy
Týmy
Muži A
Ženy
Muži B
Junioři
Dorostenci
Starší žáci
Mladší žáci
Elévové
Přípravka
Minipřípravka
Dorostenky
Starší žákyně
Mladší žákyně
Elévky
Příspěvky
Partneři
Kontakty
Jednadvacítka
OMNIASPORT
Fanshop
ODDÍLOVÁ VIZE
Klub
Informace o klubu
Historie
Klubové události
Spolupráce
Působiště
Jak vybrat florbalku
Ke stažení
Muži A
Ženy
Týmy
Muži A
Ženy
Muži B
Junioři
Dorostenci
Starší žáci
Mladší žáci
Elévové
Přípravka
Minipřípravka
Dorostenky
Starší žákyně
Mladší žákyně
Elévky
Příspěvky
Partneři
Kontakty
Jednadvacítka
OMNIASPORT
Fanshop
ODDÍLOVÁ VIZE
Program zápasů
Členská sekce
Facebook
Flickr
Instagram
YouTube
Klub
Informace o klubu
Historie
Klubové události
Spolupráce
Působiště
Jak vybrat florbalku
Ke stažení
Muži A
Ženy
Týmy
Muži A
Ženy
Muži B
Junioři
Dorostenci
Starší žáci
Mladší žáci
Elévové
Přípravka
Minipřípravka
Dorostenky
Starší žákyně
Mladší žákyně
Elévky
Příspěvky
Partneři
Kontakty
Jednadvacítka
OMNIASPORT
Fanshop
ODDÍLOVÁ VIZE
Program zápasů
Členská sekce
Facebook
Flickr
Instagram
YouTube
Elévové
Přehled
Články
Elévové
Přehled
Články
Družstvo
Všechna družstva
Elévové
Elévové
Čas
Všechny zápasy
Minulé
Budoucí
Filtrovat
říjen 2021
neděle
3. 10.
Florbalová akademie MB "Mil"
FBC Kutná Hora - Bílí
ne 3. 10. 2021 9:00
@
SH Kutná Hora Klimeška
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 1. kolo
5:1
ne 3. 10. 2021 9:00
@
SH Kutná Hora Klimeška
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 1. kolo
neděle
3. 10.
ACEMA Sparta Praha YELLOW
FBC Kutná Hora - Bílí
ne 3. 10. 2021 10:20
@
SH Kutná Hora Klimeška
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 1. kolo
4:0
ne 3. 10. 2021 10:20
@
SH Kutná Hora Klimeška
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 1. kolo
neděle
3. 10.
FBC Kutná Hora - Černí
TJ Sokol Královské Vinohrady
ne 3. 10. 2021 10:20
@
SH Kutná Hora Klimeška
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 1. kolo
8:2
ne 3. 10. 2021 10:20
@
SH Kutná Hora Klimeška
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 1. kolo
neděle
3. 10.
OLYMP FLORBAL Perseus
FBC Kutná Hora - Černí
ne 3. 10. 2021 11:40
@
SH Kutná Hora Klimeška
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 1. kolo
5:8
ne 3. 10. 2021 11:40
@
SH Kutná Hora Klimeška
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 1. kolo
neděle
3. 10.
FBC Kutná Hora - Bílí
TJ Sokol Petrovice I.
ne 3. 10. 2021 12:20
@
SH Kutná Hora Klimeška
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 1. kolo
1:12
ne 3. 10. 2021 12:20
@
SH Kutná Hora Klimeška
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 1. kolo
neděle
3. 10.
SK Dvojka Praha
FBC Kutná Hora - Černí
ne 3. 10. 2021 13:00
@
SH Kutná Hora Klimeška
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 1. kolo
1:9
ne 3. 10. 2021 13:00
@
SH Kutná Hora Klimeška
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 1. kolo
neděle
3. 10.
FBC Kutná Hora - Bílí
FAT PIPE FLORBAL CHODOV blue
ne 3. 10. 2021 13:40
@
SH Kutná Hora Klimeška
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 1. kolo
4:7
ne 3. 10. 2021 13:40
@
SH Kutná Hora Klimeška
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 1. kolo
neděle
3. 10.
FBC Kutná Hora - Černí
OLYMP FLORBAL Poseidon
ne 3. 10. 2021 14:20
@
SH Kutná Hora Klimeška
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 1. kolo
5:0
kontumačně
ne 3. 10. 2021 14:20
@
SH Kutná Hora Klimeška
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 1. kolo
neděle
17. 10.
FBC Pitbulls Kolín:Pitbulláčkové
FBC Kutná Hora - Černí
ne 17. 10. 2021 9:40
@
Nová MSH Mladá Boleslav
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 2. kolo
4:11
ne 17. 10. 2021 9:40
@
Nová MSH Mladá Boleslav
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 2. kolo
neděle
17. 10.
FBC Kutná Hora - Bílí
T.J. Sokol Šestajovice
ne 17. 10. 2021 10:20
@
SH ZŠ Jilemnického
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 2. kolo
1:13
ne 17. 10. 2021 10:20
@
SH ZŠ Jilemnického
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 2. kolo
neděle
17. 10.
BLACK ANGELS 2011 white
FBC Kutná Hora - Bílí
ne 17. 10. 2021 11:40
@
SH ZŠ Jilemnického
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 2. kolo
10:1
ne 17. 10. 2021 11:40
@
SH ZŠ Jilemnického
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 2. kolo
neděle
17. 10.
FBC Kutná Hora - Černí
FBC Draci žlutí
ne 17. 10. 2021 11:40
@
Nová MSH Mladá Boleslav
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 2. kolo
9:3
ne 17. 10. 2021 11:40
@
Nová MSH Mladá Boleslav
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 2. kolo
neděle
17. 10.
Florbalová akademie MB "Dal"
FBC Kutná Hora - Bílí
ne 17. 10. 2021 13:00
@
SH ZŠ Jilemnického
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 2. kolo
3:6
ne 17. 10. 2021 13:00
@
SH ZŠ Jilemnického
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 2. kolo
neděle
17. 10.
FAT PIPE Traverza Mukařov
FBC Kutná Hora - Černí
ne 17. 10. 2021 13:40
@
Nová MSH Mladá Boleslav
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 2. kolo
3:11
ne 17. 10. 2021 13:40
@
Nová MSH Mladá Boleslav
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 2. kolo
neděle
17. 10.
FBC Kutná Hora - Bílí
BUTCHIS B
ne 17. 10. 2021 14:20
@
SH ZŠ Jilemnického
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 2. kolo
6:4
ne 17. 10. 2021 14:20
@
SH ZŠ Jilemnického
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 2. kolo
neděle
17. 10.
FBC Kutná Hora - Černí
Předvýběr.CZ Florbal MB White
ne 17. 10. 2021 15:00
@
Nová MSH Mladá Boleslav
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 2. kolo
12:1
ne 17. 10. 2021 15:00
@
Nová MSH Mladá Boleslav
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 2. kolo
listopad 2021
sobota
13. 11.
BLACK ANGELS 2012
FBC Kutná Hora - Bílí
so 13. 11. 2021 9:00
@
BB ARENA Letňany - hřiště 1
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 3. kolo
12:1
sam. náj.
so 13. 11. 2021 9:00
@
BB ARENA Letňany - hřiště 1
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 3. kolo
sobota
13. 11.
Floorball Club FALCON black
FBC Kutná Hora - Černí
so 13. 11. 2021 9:40
@
X3M Arena Barrandov
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 3. kolo
8:4
so 13. 11. 2021 9:40
@
X3M Arena Barrandov
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 3. kolo
sobota
13. 11.
Florbalová akademie MB "Mil"
FBC Kutná Hora - Bílí
so 13. 11. 2021 10:20
@
BB ARENA Letňany - hřiště 1
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 3. kolo
0:5
kontumačně
so 13. 11. 2021 10:20
@
BB ARENA Letňany - hřiště 1
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 3. kolo
sobota
13. 11.
FBC Kutná Hora - Černí
BLACK ANGELS 2011
so 13. 11. 2021 11:40
@
X3M Arena Barrandov
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 3. kolo
1:8
so 13. 11. 2021 11:40
@
X3M Arena Barrandov
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 3. kolo
sobota
13. 11.
FBC Kutná Hora - Bílí
BUTCHIS B
so 13. 11. 2021 12:20
@
BB ARENA Letňany - hřiště 1
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 3. kolo
5:5
so 13. 11. 2021 12:20
@
BB ARENA Letňany - hřiště 1
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 3. kolo
sobota
13. 11.
FBC Kutná Hora - Bílí
BLACK ANGELS 2012 white
so 13. 11. 2021 13:40
@
BB ARENA Letňany - hřiště 1
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 3. kolo
1:5
sam. náj.
so 13. 11. 2021 13:40
@
BB ARENA Letňany - hřiště 1
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 3. kolo
sobota
13. 11.
Předvýběr.CZ Florbal MB Black
FBC Kutná Hora - Černí
so 13. 11. 2021 13:40
@
X3M Arena Barrandov
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 3. kolo
5:5
so 13. 11. 2021 13:40
@
X3M Arena Barrandov
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 3. kolo
sobota
13. 11.
FBC Kutná Hora - Černí
ACEMA Sparta Praha WHITE
so 13. 11. 2021 15:00
@
X3M Arena Barrandov
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 3. kolo
2:8
so 13. 11. 2021 15:00
@
X3M Arena Barrandov
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 3. kolo
sobota
27. 11.
BLACK ANGELS 2012 white
FBC Kutná Hora - Bílí
so 27. 11. 2021 9:40
@
SH Jižní Město
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 4. kolo
8:4
so 27. 11. 2021 9:40
@
SH Jižní Město
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 4. kolo
sobota
27. 11.
FBC Kutná Hora - Černí
TJ Sokol Královské Vinohrady
so 27. 11. 2021 10:20
@
X3M Arena Barrandov
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 4. kolo
4:2
so 27. 11. 2021 10:20
@
X3M Arena Barrandov
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 4. kolo
sobota
27. 11.
FBC Kutná Hora - Bílí
OLYMP FLORBAL Herkules
so 27. 11. 2021 11:40
@
SH Jižní Město
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 4. kolo
8:3
so 27. 11. 2021 11:40
@
SH Jižní Město
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 4. kolo
sobota
27. 11.
OLYMP FLORBAL Perseus
FBC Kutná Hora - Černí
so 27. 11. 2021 11:40
@
X3M Arena Barrandov
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 4. kolo
3:9
so 27. 11. 2021 11:40
@
X3M Arena Barrandov
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 4. kolo
sobota
27. 11.
ACEMA Sparta Praha RED
FBC Kutná Hora - Černí
so 27. 11. 2021 13:00
@
X3M Arena Barrandov
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 4. kolo
4:12
so 27. 11. 2021 13:00
@
X3M Arena Barrandov
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 4. kolo
sobota
27. 11.
Orka Čelákovice
FBC Kutná Hora - Bílí
so 27. 11. 2021 13:40
@
SH Jižní Město
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 4. kolo
7:8
so 27. 11. 2021 13:40
@
SH Jižní Město
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 4. kolo
sobota
27. 11.
FBC Kutná Hora - Černí
FBC Pitbulls Kolín:Pitbulláčkové
so 27. 11. 2021 14:20
@
X3M Arena Barrandov
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 4. kolo
5:0
kontumačně
so 27. 11. 2021 14:20
@
X3M Arena Barrandov
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 4. kolo
sobota
27. 11.
FBC Kutná Hora - Bílí
BUTCHIS B
so 27. 11. 2021 15:00
@
SH Jižní Město
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 4. kolo
2:1
so 27. 11. 2021 15:00
@
SH Jižní Město
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 4. kolo
prosinec 2021
sobota
11. 12.
Viking TJ Kobylisy B
FBC Kutná Hora - Bílí
so 11. 12. 2021 9:00
@
SH TJ Kobylisy
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 5. kolo
5:0
kontumačně
so 11. 12. 2021 9:00
@
SH TJ Kobylisy
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 5. kolo
sobota
11. 12.
Předvýběr.CZ Florbal MB Black
FBC Kutná Hora - Černí
so 11. 12. 2021 9:40
@
MSH Říčany
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 5. kolo
10:4
so 11. 12. 2021 9:40
@
MSH Říčany
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 5. kolo
sobota
11. 12.
ACEMA Sparta Praha YELLOW
FBC Kutná Hora - Bílí
so 11. 12. 2021 10:20
@
SH TJ Kobylisy
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 5. kolo
5:0
kontumačně
so 11. 12. 2021 10:20
@
SH TJ Kobylisy
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 5. kolo
sobota
11. 12.
FBC Kutná Hora - Černí
BUTCHIS
so 11. 12. 2021 11:40
@
MSH Říčany
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 5. kolo
5:5
so 11. 12. 2021 11:40
@
MSH Říčany
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 5. kolo
sobota
11. 12.
FBC Kutná Hora - Bílí
Orka Čelákovice
so 11. 12. 2021 12:20
@
SH TJ Kobylisy
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 5. kolo
0:5
kontumačně
so 11. 12. 2021 12:20
@
SH TJ Kobylisy
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 5. kolo
sobota
11. 12.
FBC Kutná Hora - Bílí
BUTCHIS B
so 11. 12. 2021 13:40
@
SH TJ Kobylisy
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 5. kolo
0:5
kontumačně
so 11. 12. 2021 13:40
@
SH TJ Kobylisy
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 5. kolo
sobota
11. 12.
ACEMA Sparta Praha WHITE
FBC Kutná Hora - Černí
so 11. 12. 2021 13:40
@
MSH Říčany
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 5. kolo
15:5
so 11. 12. 2021 13:40
@
MSH Říčany
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 5. kolo
sobota
11. 12.
FBC Kutná Hora - Černí
FBC Draci žlutí
so 11. 12. 2021 15:00
@
MSH Říčany
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 5. kolo
10:0
so 11. 12. 2021 15:00
@
MSH Říčany
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 5. kolo
leden 2022
neděle
9. 1.
BUTCHIS
FBC Kutná Hora - Černí
ne 9. 1. 2022 9:40
@
BB ARENA Letňany - hřiště 3
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 6. kolo
6:7
ne 9. 1. 2022 9:40
@
BB ARENA Letňany - hřiště 3
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 6. kolo
neděle
9. 1.
FBC Kutná Hora - Bílí
Viking TJ Kobylisy B
ne 9. 1. 2022 10:20
@
SH U Učiliště Čelákovice
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 6. kolo
2:11
ne 9. 1. 2022 10:20
@
SH U Učiliště Čelákovice
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 6. kolo
neděle
9. 1.
Florbalová akademie MB "Mil"
FBC Kutná Hora - Bílí
ne 9. 1. 2022 11:40
@
SH U Učiliště Čelákovice
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 6. kolo
4:3
ne 9. 1. 2022 11:40
@
SH U Učiliště Čelákovice
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 6. kolo
neděle
9. 1.
FBC Kutná Hora - Černí
Předvýběr.CZ Florbal MB Black
ne 9. 1. 2022 11:40
@
BB ARENA Letňany - hřiště 3
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 6. kolo
3:5
ne 9. 1. 2022 11:40
@
BB ARENA Letňany - hřiště 3
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 6. kolo
neděle
9. 1.
Orka Čelákovice
FBC Kutná Hora - Bílí
ne 9. 1. 2022 13:00
@
SH U Učiliště Čelákovice
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 6. kolo
14:2
ne 9. 1. 2022 13:00
@
SH U Učiliště Čelákovice
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 6. kolo
neděle
9. 1.
ACEMA Sparta Praha WHITE
FBC Kutná Hora - Černí
ne 9. 1. 2022 13:40
@
BB ARENA Letňany - hřiště 3
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 6. kolo
6:9
ne 9. 1. 2022 13:40
@
BB ARENA Letňany - hřiště 3
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 6. kolo
neděle
9. 1.
FBC Kutná Hora - Bílí
XPS Network Tatran Střešovice
ne 9. 1. 2022 14:20
@
SH U Učiliště Čelákovice
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 6. kolo
2:12
ne 9. 1. 2022 14:20
@
SH U Učiliště Čelákovice
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 6. kolo
neděle
9. 1.
FBC Kutná Hora - Černí
BLACK ANGELS 2011
ne 9. 1. 2022 15:00
@
BB ARENA Letňany - hřiště 3
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 6. kolo
2:9
ne 9. 1. 2022 15:00
@
BB ARENA Letňany - hřiště 3
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 6. kolo
sobota
29. 1.
FBC Kutná Hora - Černí
Prague Tigers Orange
so 29. 1. 2022 9:40
@
ZŠ Čerčany
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 7. kolo
6:5
so 29. 1. 2022 9:40
@
ZŠ Čerčany
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 7. kolo
sobota
29. 1.
FBC Kutná Hora - Bílí
Florbalová akademie MB "B"
so 29. 1. 2022 10:20
@
Hala Borky
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 7. kolo
0:5
kontumačně
so 29. 1. 2022 10:20
@
Hala Borky
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 7. kolo
sobota
29. 1.
FBC Kutná Hora - Černí
FBC Draci žlutí
so 29. 1. 2022 11:00
@
ZŠ Čerčany
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 7. kolo
7:7
so 29. 1. 2022 11:00
@
ZŠ Čerčany
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 7. kolo
sobota
29. 1.
Florbalová akademie MB "Dal"
FBC Kutná Hora - Bílí
so 29. 1. 2022 11:40
@
Hala Borky
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 7. kolo
5:0
kontumačně
so 29. 1. 2022 11:40
@
Hala Borky
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 7. kolo
sobota
29. 1.
Předvýběr.CZ Florbal MB Black
FBC Kutná Hora - Černí
so 29. 1. 2022 12:20
@
ZŠ Čerčany
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 7. kolo
5:6
so 29. 1. 2022 12:20
@
ZŠ Čerčany
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 7. kolo
sobota
29. 1.
FBC Pitbulls Kolín:Pitbulláčata
FBC Kutná Hora - Bílí
so 29. 1. 2022 13:00
@
Hala Borky
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 7. kolo
0:5
kontumačně
so 29. 1. 2022 13:00
@
Hala Borky
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 7. kolo
sobota
29. 1.
FBC Kutná Hora - Bílí
SK Florbal Benešov II.
so 29. 1. 2022 14:20
@
Hala Borky
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 7. kolo
5:5
kontumačně
so 29. 1. 2022 14:20
@
Hala Borky
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 7. kolo
sobota
29. 1.
BLACK ANGELS 2011
FBC Kutná Hora - Černí
so 29. 1. 2022 14:20
@
ZŠ Čerčany
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 7. kolo
6:2
so 29. 1. 2022 14:20
@
ZŠ Čerčany
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 7. kolo
únor 2022
neděle
27. 2.
Florbalová akademie MB "B"
FBC Kutná Hora - Bílí
ne 27. 2. 2022 9:40
@
BB ARENA Letňany - hřiště 1
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 8. kolo
3:3
ne 27. 2. 2022 9:40
@
BB ARENA Letňany - hřiště 1
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 8. kolo
neděle
27. 2.
FBC Kutná Hora - Černí
BLACK ANGELS 2012
ne 27. 2. 2022 9:40
@
Nová MSH Mladá Boleslav
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 8. kolo
4:8
ne 27. 2. 2022 9:40
@
Nová MSH Mladá Boleslav
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 8. kolo
neděle
27. 2.
FBC Kutná Hora - Černí
Předvýběr.CZ Florbal MB Black
ne 27. 2. 2022 11:00
@
Nová MSH Mladá Boleslav
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 8. kolo
6:10
ne 27. 2. 2022 11:00
@
Nová MSH Mladá Boleslav
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 8. kolo
neděle
27. 2.
FBC Kutná Hora - Bílí
FbŠ Bohemians Praha 4 černí
ne 27. 2. 2022 11:40
@
BB ARENA Letňany - hřiště 1
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 8. kolo
4:5
ne 27. 2. 2022 11:40
@
BB ARENA Letňany - hřiště 1
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 8. kolo
neděle
27. 2.
BLACK ANGELS 2011
FBC Kutná Hora - Černí
ne 27. 2. 2022 12:20
@
Nová MSH Mladá Boleslav
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 8. kolo
7:5
ne 27. 2. 2022 12:20
@
Nová MSH Mladá Boleslav
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 8. kolo
neděle
27. 2.
FbŠ Bohemians Praha 4 pruhovaní
FBC Kutná Hora - Bílí
ne 27. 2. 2022 13:40
@
BB ARENA Letňany - hřiště 1
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 8. kolo
2:5
ne 27. 2. 2022 13:40
@
BB ARENA Letňany - hřiště 1
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 8. kolo
neděle
27. 2.
BUTCHIS
FBC Kutná Hora - Černí
ne 27. 2. 2022 14:20
@
Nová MSH Mladá Boleslav
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 8. kolo
6:5
ne 27. 2. 2022 14:20
@
Nová MSH Mladá Boleslav
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 8. kolo
neděle
27. 2.
FBC Kutná Hora - Bílí
BLACK ANGELS 2012 white
ne 27. 2. 2022 15:00
@
BB ARENA Letňany - hřiště 1
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 8. kolo
5:4
ne 27. 2. 2022 15:00
@
BB ARENA Letňany - hřiště 1
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 8. kolo
duben 2022
neděle
3. 4.
FBC Kutná Hora - Bílí
TJ Sokol Petrovice I.
ne 3. 4. 2022 9:00
@
SH Kutná Hora Klimeška
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 9. kolo
4:1
ne 3. 4. 2022 9:00
@
SH Kutná Hora Klimeška
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 9. kolo
neděle
3. 4.
FBC Kutná Hora - Černí
Florbalová akademie MB 2011
ne 3. 4. 2022 9:00
@
SH Kutná Hora Klimeška
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 9. kolo
6:3
ne 3. 4. 2022 9:00
@
SH Kutná Hora Klimeška
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 9. kolo
neděle
3. 4.
XPS Network Tatran Střešovice
FBC Kutná Hora - Bílí
ne 3. 4. 2022 11:00
@
SH Kutná Hora Klimeška
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 9. kolo
7:8
ne 3. 4. 2022 11:00
@
SH Kutná Hora Klimeška
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 9. kolo
neděle
3. 4.
T.J. Sokol Šestajovice
FBC Kutná Hora - Černí
ne 3. 4. 2022 11:00
@
SH Kutná Hora Klimeška
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 9. kolo
2:3
ne 3. 4. 2022 11:00
@
SH Kutná Hora Klimeška
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 9. kolo
neděle
3. 4.
FBC Kutná Hora - Bílí
Wizards SO Praha 10 silver
ne 3. 4. 2022 13:00
@
SH Kutná Hora Klimeška
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 9. kolo
7:3
ne 3. 4. 2022 13:00
@
SH Kutná Hora Klimeška
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 9. kolo
neděle
3. 4.
FBC Kutná Hora - Černí
FBC Pitbulls Kolín:Pitbulláčkové
ne 3. 4. 2022 13:00
@
SH Kutná Hora Klimeška
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 9. kolo
4:3
ne 3. 4. 2022 13:00
@
SH Kutná Hora Klimeška
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 9. kolo
neděle
3. 4.
ACEMA Sparta Praha YELLOW
FBC Kutná Hora - Bílí
ne 3. 4. 2022 15:00
@
SH Kutná Hora Klimeška
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 9. kolo
5:7
ne 3. 4. 2022 15:00
@
SH Kutná Hora Klimeška
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 9. kolo
neděle
3. 4.
Tatran Střešovice
FBC Kutná Hora - Černí
ne 3. 4. 2022 15:00
@
SH Kutná Hora Klimeška
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 9. kolo
3:6
ne 3. 4. 2022 15:00
@
SH Kutná Hora Klimeška
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 9. kolo
sobota
23. 4.
Florbalová akademie MB 2011
FBC Kutná Hora - Černí
so 23. 4. 2022 9:00
@
Nová MSH Mladá Boleslav
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 10. kolo
6:1
so 23. 4. 2022 9:00
@
Nová MSH Mladá Boleslav
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 10. kolo
sobota
23. 4.
FBC Kutná Hora - Bílí
Flobo Praha
so 23. 4. 2022 10:20
@
SH ZŠ Jilemnického
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 10. kolo
4:6
so 23. 4. 2022 10:20
@
SH ZŠ Jilemnického
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 10. kolo
sobota
23. 4.
ACEMA Sparta Praha WHITE
FBC Kutná Hora - Černí
so 23. 4. 2022 10:20
@
Nová MSH Mladá Boleslav
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 10. kolo
5:0
so 23. 4. 2022 10:20
@
Nová MSH Mladá Boleslav
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 10. kolo
sobota
23. 4.
Florbalová akademie MB "Dal"
FBC Kutná Hora - Bílí
so 23. 4. 2022 11:40
@
SH ZŠ Jilemnického
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 10. kolo
2:5
so 23. 4. 2022 11:40
@
SH ZŠ Jilemnického
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 10. kolo
sobota
23. 4.
FBC Kutná Hora - Černí
Prague Tigers Orange
so 23. 4. 2022 12:20
@
Nová MSH Mladá Boleslav
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 10. kolo
1:10
so 23. 4. 2022 12:20
@
Nová MSH Mladá Boleslav
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 10. kolo
sobota
23. 4.
Florbalová akademie MB "B"
FBC Kutná Hora - Bílí
so 23. 4. 2022 13:00
@
SH ZŠ Jilemnického
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 10. kolo
2:0
so 23. 4. 2022 13:00
@
SH ZŠ Jilemnického
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 10. kolo
sobota
23. 4.
FBC Kutná Hora - Černí
OLYMP FLORBAL Perseus
so 23. 4. 2022 13:40
@
Nová MSH Mladá Boleslav
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 10. kolo
7:13
so 23. 4. 2022 13:40
@
Nová MSH Mladá Boleslav
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 10. kolo
sobota
23. 4.
FBC Kutná Hora - Bílí
Florbalová akademie MB "Mil"
so 23. 4. 2022 14:20
@
SH ZŠ Jilemnického
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 10. kolo
4:11
so 23. 4. 2022 14:20
@
SH ZŠ Jilemnického
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 10. kolo