FBC Kutná Hora

Program zápasů

18. 10. 2021 - 24. 10. 2021

Muži A

Koberovy
KoberovyKutná Hora
17:00
ne 24. 10. 2021 @ SC Železný Brod, Divize B, 7. kolo

Ženy

Vinohrady
Kutná HoraVinohrady
17:00
ne 24. 10. 2021 @ SH Kutná Hora Klimeška, 1. liga žen, 7. kolo

Dorostenci

Sparta
SpartaKutná Hora
11:30
ne 24. 10. 2021 @ SH Světlá nad Sázavou, 1. liga dorostenců, 11. kolo
Tatran
Kutná HoraTatran
16:00
ne 24. 10. 2021 @ SH Světlá nad Sázavou, 1. liga dorostenců, 11. kolo

Mladší žáci

FBC Kutná Hora - Černí

Vinohrady
VinohradyKutná Hora
–:–
ne 24. 10. 2021 @ SH Kutná Hora Klimeška, Liga mladších žáků - skupina 3, 2. kolo
Butchis
Kutná HoraButchis
–:–
ne 24. 10. 2021 @ SH Kutná Hora Klimeška, Liga mladších žáků - skupina 3, 2. kolo
Rudná
RudnáKutná Hora
–:–
ne 24. 10. 2021 @ SH Kutná Hora Klimeška, Liga mladších žáků - skupina 3, 2. kolo
FA MB
Kutná HoraFA MB
–:–
ne 24. 10. 2021 @ SH Kutná Hora Klimeška, Liga mladších žáků - skupina 3, 2. kolo

FBC Kutná Hora - Bílí

Falcon
FalconKutná Hora
9:40
ne 24. 10. 2021 @ Centrum Třešňovka Zbraslav, Přebor mladších žáků - skupina 3, 2. kolo
Neratovice
Kutná HoraNeratovice
11:40
ne 24. 10. 2021 @ Centrum Třešňovka Zbraslav, Přebor mladších žáků - skupina 3, 2. kolo
Benátky
BenátkyKutná Hora
13:40
ne 24. 10. 2021 @ Centrum Třešňovka Zbraslav, Přebor mladších žáků - skupina 3, 2. kolo
Olymp
Kutná HoraOlymp
15:00
ne 24. 10. 2021 @ Centrum Třešňovka Zbraslav, Přebor mladších žáků - skupina 3, 2. kolo

Přípravka

FBC Kutná Hora - Bílí

Black Angels
Black AngelsKutná Hora
–:–
ne 24. 10. 2021 @ ZŠ Juventa Milovice, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 2. kolo
Bohemians
BohemiansKutná Hora
–:–
ne 24. 10. 2021 @ ZŠ Juventa Milovice, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 2. kolo
FA MB
Kutná HoraFA MB
–:–
ne 24. 10. 2021 @ ZŠ Juventa Milovice, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 2. kolo
Orka
Kutná HoraOrka
–:–
ne 24. 10. 2021 @ ZŠ Juventa Milovice, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 2. kolo

FBC Kutná Hora - Černí

Boleslav
Kutná HoraBoleslav
–:–
ne 24. 10. 2021 @ ZŠ Čerčany, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 2. kolo
Sparta
Kutná HoraSparta
–:–
ne 24. 10. 2021 @ ZŠ Čerčany, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 2. kolo
Benešov
BenešovKutná Hora
–:–
ne 24. 10. 2021 @ ZŠ Čerčany, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 2. kolo
Draci
DraciKutná Hora
–:–
ne 24. 10. 2021 @ ZŠ Čerčany, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 2. kolo

Juniorky

Vinohrady
Kutná HoraVinohrady
9:00
ne 24. 10. 2021 @ Hala Borky, 2. liga juniorek - skupina 3, 2. kolo
Slavia
SlaviaKutná Hora
11:20
ne 24. 10. 2021 @ Hala Borky, 2. liga juniorek - skupina 3, 2. kolo

Starší žákyně

Tigers
Kutná HoraTigers
9:40
ne 24. 10. 2021 @ SH Chýně, Přebor starších žákyň 3+1 - skupina 3, 2. kolo
Texas
Kutná HoraTexas
11:00
ne 24. 10. 2021 @ SH Chýně, Přebor starších žákyň 3+1 - skupina 3, 2. kolo
Panthers Praha
Panthers PrahaKutná Hora
12:20
ne 24. 10. 2021 @ SH Chýně, Přebor starších žákyň 3+1 - skupina 3, 2. kolo
Vinohrady
VinohradyKutná Hora
14:20
ne 24. 10. 2021 @ SH Chýně, Přebor starších žákyň 3+1 - skupina 3, 2. kolo