Program zápasů

28. 11. 2022 - 4. 12. 2022

Muži A

FBCKHFA MB
18:00
ne 4. 12. 2022 18:00 @ SH Kutná Hora Klimeška, Divize, 13. kolo

Muži B

FBCKHTatran
17:10
zítra v 17:10 @ SH Bystřice, PH a SČ přebor mužů, 5. kolo
DesperadosFBCKH
19:30
zítra v 19:30 @ SH Bystřice, PH a SČ přebor mužů, 5. kolo

Dorostenci

FBCKHOlymp
– : –
so 3. 12. 2022 @ SH Gymnázium Mělník, 3. liga dorostenců - skupina 3, 5. kolo
SpartaFBCKH
– : –
so 3. 12. 2022 @ SH Gymnázium Mělník, 3. liga dorostenců - skupina 3, 5. kolo
FbC HKFBCKH
13:00
zítra v 13:00 @ Tréninkové centrum Sokoli Pardubice, 1. liga dorostenců, 19. kolo
FBCKHTurnov
16:00
zítra v 16:00 @ Tréninkové centrum Sokoli Pardubice, 1. liga dorostenců, 19. kolo

Mladší žáci

FBCKHVinohrady
9:00
ne 4. 12. 2022 9:00 @ SH ZŠ Campanus, Přebor mladších žáků - skupina 3, 4. kolo
FBCKHTatran
10:20
ne 4. 12. 2022 10:20 @ SH Jižní Město, Liga mladších žáků - skupina 3, 4. kolo
FalconFBCKH
10:20
ne 4. 12. 2022 10:20 @ SH ZŠ Campanus, Přebor mladších žáků - skupina 3, 4. kolo
FA MBFBCKH
11:40
ne 4. 12. 2022 11:40 @ SH Jižní Město, Liga mladších žáků - skupina 3, 4. kolo
ChodovFBCKH
13:00
ne 4. 12. 2022 13:00 @ SH Jižní Město, Liga mladších žáků - skupina 3, 4. kolo
FBCKHBoleslav
14:20
ne 4. 12. 2022 14:20 @ SH Jižní Město, Liga mladších žáků - skupina 3, 4. kolo

Přípravka

BoleslavFBCKH
9:30
zítra v 9:30 @ ZŠ Zeleneč, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 4. kolo
FBCKHDraci
10:00
zítra v 10:00 @ Hala Borky, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 4. kolo
SO PrahaFBCKH
11:00
zítra v 11:00 @ Hala Borky, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 4. kolo
FBCKHSparta
11:00
zítra v 11:00 @ ZŠ Zeleneč, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 4. kolo
PitbullsFBCKH
12:00
zítra v 12:00 @ Hala Borky, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 4. kolo
FalconFBCKH
12:30
zítra v 12:30 @ ZŠ Zeleneč, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 4. kolo
FBCKHBohemians
13:00
zítra v 13:00 @ Hala Borky, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 4. kolo
FBCKHTigers
13:30
zítra v 13:30 @ ZŠ Zeleneč, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 4. kolo

Juniorky

FBCKHIBK HK
9:00
zítra v 9:00 @ SH Kutná Hora Klimeška II, 2. liga juniorek - skupina 4, 4. kolo
HAGAFBCKH
16:30
zítra v 16:30 @ SH Kutná Hora Klimeška II, 2. liga juniorek - skupina 4, 4. kolo

Starší žákyně

FBCKHTatran
9:40
ne 4. 12. 2022 9:40 @ SH ZŠ Černošice-Mokropsy, Přebor starších žákyň 3+1 - skupina 3, 4. kolo
Panthers PrahaFBCKH
11:15
ne 4. 12. 2022 11:15 @ SH ZŠ Černošice-Mokropsy, Přebor starších žákyň 3+1 - skupina 3, 4. kolo
FBCKHFBC Příbram
12:50
ne 4. 12. 2022 12:50 @ SH ZŠ Černošice-Mokropsy, Přebor starších žákyň 3+1 - skupina 3, 4. kolo