Související zápasy

FBC Kutná Hora

Áčko končí v play up

V 1. kole play up o Národní ligu se mužské áčko utkalo se Sokolem Rudná. Po prvních dvou zápasech na hřišti soupeře byl stav série nerozhodný 1:1. Další dva zápasy se odehrály ve sportovní hale Klimeška v Kutné Hoře.

FBC Kutná Hora x Sokol Rudná 1:4 (0:2, 0:0, 1:2)
Branka KH: 47. Schwarz (Rejna).

Vyloučení: 2:2, využití: 1:0. Střely na branku: 22:25. Diváci 180.

Komentář trenéra Kutné Hory - Adam Rowe: Zaspali jsme první dvě třetiny. Když začneme hrát až v poslední třetině a nejsme silní v koncovce, to se těžko vyhrává. Zítra musíme hrát lépe a hlavně častěji střílet a urvat vyrovnávající bod. Děkujeme soupeři a fanouškům, že dorazili.

Sestava KH: Bochníček B. (Dlouhý) - Rejna, Novotný, Spurný, Tvrdík, Jedlička, Schwarz, Petrásek, Hampl, Listík, Chalupa, Zelený, Vojtěch, Danda, Vavřina, Měšťánek.

FBC Kutná Hora x Sokol Rudná 5:6 pp (2:0, 0:1, 3:4 - 0:1)
Branky KH: 10. Hampl (Listík), 17. Schwarz (Rejna), 45. Listík (Petrásek), 53. Špaček (Jedlička), 58. Schwarz (Rejna).

Vyloučení: 5:6, využití: 1:2. Střely na branku: 31:27. Diváci 183.

Komentář trenéra Kutné Hory - Adam Rowe: Oproti včerejšímu zápasu se hrál jiný florbal a věřím, že si to publikum užilo. Děkujeme za famózní atmosféru. Děkuji klukům za suprovou sezónu a za skvělé výkony. Výborná zkušenost, vlastně největší úspěch v klubu. Soupeři přeji hodně štěstí do dalších kol.

Sestava KH: Dlouhý (Bochníček B.) - Rejna, Novotný, Spurný, Tvrdík, Jedlička, Schwarz, Petrásek, Hampl, Listík, Chalupa, Zelený, Vojtěch, Danda, Vavřina, Měšťánek, Špaček.