445_20240314_183543.jpg

Co nám přinese další herní víkend?

Odpověď je jasná – hodně zápasu, a hlavně těch domácích. Nejen, že se doma představí přípravka a starší žáci – černí, ale i ženy, které postoupily přes Horní Suchou do čtvrtfinále a střetnou se s Jihlavou. Ven vyjíždí starší žáci – bílí, mladší žákyně a junioři.

Hned v sobotu ráno vyráží na turnaj přípravka. Nebude to mít však daleko, protože rovnou ze svých domovů pojedou hráči na Klimešku. Hraje jak bílá, tak i černá skupina, takže celé dopoledne bude na co koukat.

Mezitím v Kostelci se střetnou starší žáci – bílí se svými soupeři. Hrají od 10:20, 11:40, 13:00 a 14:20.

V sobotu večer se rozehraje čtvrtfinále 1. ligy žen skupiny východ. V 18 hodin nastoupí ženy doma na Klimešce.

V neděli budou navazovat mladší žákyně. V zápasech v UNYP Air Dome se pokusí vydat ze sebe vše a odnést si co nejvíce výher.

Neděle bude patřit také starším žákům – černým. Ti nastoupí v tréninkové hale Klimeška do dvou zápasů proti Královu Dvoru a Královským Vinohradům.

Program na nedělní odpoledne mají také junioři, kteří si v Králově Dvoře zahrají derby s Pitbully a Říčany. Zápasy začínají v 13:50 a 17:20.

V neděli večer se pak bude venku hrát odveta v sérii žen s Jihlavou. V případě nerozhodného stavu se série přesune zpátky domů na Kimešku a sehraje se rozhodující zápas.