Další výhra do tabulky, ženy vezou tři body z Litvínova

Tři zápasy, tři výhry. Taková je bilance ženského týmu na startu soutěže. Za tři utkání dokázaly ženy nasázet svým soupeřkám úctyhodných 35 branek! Z Litvínova si ženy vezou další tři body za vítězství 8:6. Další utkání jsou na programu tento víkend, na domácím hřišti jak v sobotu, tak i v neděli.

SK BIVOJKY Litvínov x FBC Kutná Hora 6:8 (3:4, 2:2, 1:2)

Branky K. Hory: 5. Trpišovská (Drahokoupilová), 13. Drahokoupilová (Němcová), 14. Beranová, 20. Labudová (Doležalová), 32. Spěváčková (Ašenbrennerová), 35. Doležalová (Labudová), 45. Tlapáková (Drahokoupilová), 53. Trpišovská (Beranová).

Střely na branku: 31:29, vyloučení: 2:0, bez využití, oslabení: 1:0.

Sestava Kutné Hory: Fousová (Miksová) - Tlapáková, Špulková, Doležalová, Beranová, Spěváčková, Němcová, Novotná, Drahokoupilová, Šimůnková, Ašenbrennerová, Knížová, Labudová, Trpišovská, Baťhová.

Hodnocení trenéra - Tomáš Reinert: "Hráčky Litvínova chytře napadaly naši rozehru a od první minuty nám jejich hra dělala problémy. Celý zápas jsme se se soupeřkami přetahovali o jeden gól. Naše hráčky se nevyvarovaly chyb při přechodu středu hřiště a soupeř nás trestal. Ve třetí třetině jsme se začali kombinačně prosazovat. Ke konci Litvínov hrál bez gólmana a holkám se povedlo zápas úspěšně dotáhnout do vítězného konce.

Velkou zásluhu na vítězství má skvěle chytající Lucie Fousová, která náš tým podržela v těžkých chvílích. Radost nám dělají i mladé juniorky, které se svoji dravostí prosazují do sestavy. Do dalšího zápasu musíme zlepšit důraz v osobních soubojích a vyvarovat se zbytečných chyb v našem obraném pásmu."