Související zápasy

FBC Kutná Hora

Dorostenci a juniorky mají tři body, béčko neuspělo

K dalším soutěžním zápasům o prvním hracím víkendu v novém roce se vydali muži B, dorostenci a domácí turnaj odehrály juniorky.

Dorostenci

FBC Kutná Hora x Wizards SO Praha 5:3
Branky KH: 2 Kobylarz (Křinka), Beil (Trpišovský), Jaroš (Kobylarz), Trník Ma. (Vašíček).

FBC Štíři České Budějovice x FBC Kutná Hora 8:3
Branky KH: Trník Mi. (Vávra P.), Vávra P. (Trník Mi.), Trník Ma. (Trník Mi.)

Sestava Kutné Hory: Brož, Němec M. - Beil, Blahník, Tvrdík, Melecha, Vávra P., Vaněk, Kobylarz, Křinka, Vávra F., Trpišovský, Trník Ma., Trník Mi., Jaroš, Vašíček.

Juniorky

FBC Kutná Hora x TJ Sokol Nové Strašecí 9:4
Branky KH: 3 Beranová (Němcová D.), 3 Trpišovská (Blahníková, Forštová), Forštová (Němcová D.), Blahníková (Helclová), Helclová (Trpišovská).

Do zápasu jsme vstoupili výborně a rychle jsme si vypracovali zasloužený náskok o tři branky. Od konce první třetiny jsme přestali hrát naši hru a vrhali se zbytečně do individuálních akcí. Soupeřky nás začaly kombinačně přehrávat a to vedlo k vyrovnání skóre. V poslední třetině jsme opět získali klid a sebevědomí. Výkon předvedený v poslední časti je přesně ten, jakým se chceme prezentovat.

TJ Sokol Královské Vinohrady x FBC Kutná Hora 7:3
Branky KH: 2 Beranová (Trpišovská), Němcová D. (Beranová).

FOTOGALERIE

Osobně vidím Vinohrady jako nejsilnějšího soupeře ve skupině vzhledem ke kvalitě hry a šířce jejich kádru. Strašně těžké utkání, kdy jsme proti nim nastoupili v sedmi hráčkách do pole. Před zápasem u branky jsme holkám řekli jenom: „Hrajte ze zataženého bloku. Ať bude výsledek jakýkoliv, tak se nevzdávejte a hodně štěstí.“ Po první části jsme prohrávali 0:5. Nedařila se nám kombinace a holky to chtěly urvat individuálně. Od druhé třetiny se holky neskutečně zvedly. Začaly kombinovat, v obraně si počínaly sebevědomě a držely míček i pod tlakem soupeře. Na začátku poslední třetiny bylo skóre 3:5. Škoda velkého množství neproměněných šancí, protože výsledek mohl být úplně jiný. Zápas jsme sice prohráli, ale mě a Martina nejvíc těší, že to holky nevzdaly.

Sestava Kutné Hory: Jelínková - Blahníková, Trpišovská, Beranová, Tučímová, Helclová, Forštová, Němcová.

- Tomáš Reinert -

Muži B

Las Plantas x FBC Kutná Hora B 6:5
Branky KH: 3 Baťa (3 Bochníček J.), Svoboda (Jaroš), Jaroš (Měšťánek).

Mužské béčko si vybudovalo slibný dvoubrankový náskok, o ten však ve třetí třetině přišlo. B-tým nepředvedl v utkání solidní výkon.

FBC Kutná Hora B x TBC Horoměřice 5:12
Branky KH: Jaroš (Svoboda), Bochníček J. (Baťa), Baťa (Bochníček J.), Měšťánek (Martínek), Martínek (Jaroš).

Sice o poznání lepší výkon mužského béčka oproti předchozímu utkání, přesto se radoval z vítězství soupeř.

Sestava Kutné Hory: Franc V., Zmátlo - Bochníček J., Baťa, Mašín, Reinert, Vrána, Měšťánek, Rowe, Jaroš, Svoboda, Martínek.