Související zápasy

FBC Kutná Hora

Dvě výhry na závěr roku

Poslední dva zápasy tohoto roku odehrály o víkendu ženy. Na domácím hřišti se utkaly s Českou Lípou a o den později s Florbal Ústí.

FBC Kutná Hora x FBC Česká Lípa 6:5 (2:0, 3:1, 1:4)
Branky KH: 3. Drahokoupilová (Knížová), 9. Ašenbrennerová (Labudová), 26. Labudová (Drahokoupilová), 27. Spěváčková (Drahokoupilová), 35. Drahokoupilová (Ašenbrennerová), 46. Ašenbrennerová (Drahokoupilová).

Vyloučení: 2:1, bez využití. Střely na branku: 44:25, diváci: 57.

Do zápasu jsme vstoupili s velkým očekáváním vzhledem k výkonnosti holek během posledních tréninků. Během zápasu jsme se nedokázali dostat do tempa a herní pohody. I přesto jsme si vypracovali náskok 5:1, o který jsme museli v poslední třetině hodně zabojovat. Papírově slabý soupeř ukázal svoje kvality a dal nám lekci, že liga je hodně vyrovnaná.

Sestava Kutné Hory: Petráková (Miksová) - Knížová, Ašenbrennerová, Drahokoupilová, Labudová, Dubská M., Dubská N., Helclová, Trpišovská, Němcová, Novotná, Výborná, Spěváčková, Moravcová, Tlapáková, Šimůnková.

FBC Kutná Hora x Florbal Ústí 11:7 (4:2, 2:3, 5:2)
Branky KH: 3. Spěváčková (Tlapáková), 6. Výborná (Moravcová), 17. Němcová (Dubská N.), 20. Beranová (Dubská N.), 30. Ašenbrennerová (Knížová), 33. Labudová, 42. Knížová (Ašenbrennerová), 46. Moravcová (Labudová), 49. Drahokoupilová (Dubská N.), 55. Drahokoupilová (Dubská N.), 56. Ašenbrennerová (Labudová).

Vyloučení: 1:1, využití: 1:0. Střely na branku: 35:28, diváci: 67.

Komentář trenéra FBC Kutná Hora Chalupa Josef: Naprosto vyrovnané utkání. Ve 3. třetině jsme soupeře dokázali přetlačit a díky tomu se nám podařilo dnešní utkání vyhrát.

Zápas na hraně našich možností. Kvalitní soupeř, rychlý a fyzický náročný florbal a spoustu gólů. Divácky velice líbivé utkání, kdy nás soupeřky dvě třetiny dotahovaly. Stále děláme drobné chyby, které soupeř jednoduše trestá, ale poslední třetina patřila našim holkám a zápas nakonec dotáhly do vítězného konce.

Sestava Kutné Hory: Miksová (Petráková) - Knížová, Ašenbrennerová, Drahokoupilová, Labudová, Dubská M., Dubská N., Beranová, Němcová, Novotná, Výborná, Spěváčková, Moravcová, Tlapáková, Šimůnková.