Podzimní část Národní ligy přinesla týmu Mužů A řadu výzev, ale také postupné zlepšení herního projevu. Nevyrovnané výkony, zdravotní komplikace i nevyužité šance se promítly do bodového zisku, který často neodpovídal předvedené hře. Jak uplynulou část sezóny hodnotí hlavní trenér Mužů A Jan Třískala?
V rozhovoru se ohlíží za podzimem, pojmenovává největší posuny i problémy týmu a přibližuje cíle a herní priority směrem k jarní části soutěže.
Poslední turnaj roku v Kosmonosech přinesl elévům řadu cenných zkušeností i jednu vybojovanou výhru. Přes střídavé výsledky tým ukázal velký herní posun, bojovnost a zlepšení.
Poslední předvánoční víkend nabídne bohatý florbalový program napříč mládežnickými kategoriemi i dospělými rezervami FBC Kutná Hora. Do akce půjdou elévové, žáci, juniorky i juniorky, kteří se představí na několika místech v Praze, Středočeském kraji i na domácí Klimešce. Zápasy nabídnou ideální příležitost uzavřít kalendářní rok soutěžním tempem. Některé týmy čeká hned několik utkání během jednoho dne. Přinášíme kompletní přehled víkendového programu.
Florbalový oddíl FBC Kutná Hora uspořádal v sobotu 6. prosince 2025 již 3. ročník florbalového plesu. Již při vstupu do krásného prostředí KD Lorec bylo jasné, že hosty čeká mimořádný večer.
út 25. 4. 2023
JAROSLAV BOCHNÍČEK - 400 KANADSKÝCH BODŮ
Sezóna 22/23 nám přinesla nemálo důležitých momentů, nezapomenutelných zážitků a pokořených milníků!
Mezi tyto významné okamžiky patřil i zápasový milník Jardy Bochníčka. Ten totiž v této sezóně pokořil hranici 400 nasbíraných kanadských bodů. Příští sezónu bude Jarda atakovat 3. pozici v historických statistikách klubu, které jsou k dohledání tady na našem webu.
Slavnostní gratulace proběhla na domácí Sportovní hale Klimeška za postlesku několika desítek diváků před utkáním našeho mužského A týmu v play-up.
Svůj 400.bod kariéry Jarda přidal asistencí v zápase proti Torza Sorry. Zápas muži B, za které Jarda pravidelně nastupuje, sehráli 12. února. Sladkou třešničkou na pomyslném dortu pak byly 3 body za výhru Kutné Hory nad Torzou poměrem 8:7.
Jarda je podstatnou součástí klubu. Vidět a slyšet je nejen na hřišti, ale také na tribuně za doprovodu svého parťáka - bubnu. Se svým hudebním umem vystupuje zejména na domácím hřišti a za svou bubenickou kariéru si vysloužil nálepku nejhlasitějšího fanouška oddílu!
Výčtem jeho talentů však nekončíme! Občas si totiž Jarda najde cestu také k pořadatelskému stolku. Několikrát jste mohli zaslechnout jeho jemný hlas v mikrofonu Klimešky při moderování důležitých zápasů elitních týmů FBC Kutná Hora. Jarda je takový náš všeuměl, který navíc už dlouhá léta píše články na náš klubový web.
Můžeme se určitě těšit na další pokořené milníky ze strany Jardy, protože toto zcela jistě není jeho konečná meta. Za svou dosavadní kariéru, která čítá 19 sezón, rozvlnil soupeřovu síť celkem 247x a asistoval na gól spoluhráčům 167x. Tohle všechno dokázal za 376 zápasů a my pevně věřímě, že ve zdolávání bodových met bude i nadále pokračovat.
Tímto bychom Jardovi chtěli vyjádřit velké díky za jeho dosavadní reprezentaci oddílu a veškerou jeho práci. Těšíme se, v čem v budoucnu posune…nejen svůj tým…dále!