Související zápasy

FBC Kutná Hora

Junioři a juniorky v prvních zápasech stoprocentní, béčko slaví tři body

První zápasy nové sezóny má za sebou trojlístek týmů, v akci byli muži B, junioři a juniorky.

Muži B x FT Sokol Břevnov 6:1 (3 Zelený, 2 Bochníček J., Hanuš)

FLORBAL CHODOV x Muži B 14:2 (2 Bochníček J.)

Sestava béčka: Zmátlo, Dlouhý - Vrána, Měšťánek, Rowe, Šmíd, Bochníček J., Baťa, Mašín, Hanuš, Zelený, Jaroš.

V prvním zápase se mohlo béčko spolehnout na výbornou obranu v čele s brankářem. Díky hattricku posily z áčka Martina Zeleného a vynikajícího představení brankáře Matěje Zmátla vše zapadlo do vítězné rovnice.  Zápas proti rezervě Chodova se už tolik nevydařil, béčko doplatilo na nedůslednost ve své obraně, postupem došly síly a o vítězi bylo takřka rozhodnuto po první třetině.

Junioři x FBC Pitbulls Kolín 7:2 (4 Indra, 3 Novák)

Po roční pauze nastoupili ke svým zápasům opět junioři. Hned v prvním kole nás čekalo derby s Kolínem. Po dlouhé pauze jsme se nemohli pořádně sehrát a dlouho jsme se hledali. Přesto však jsme dokázali potrestat každou chybu kolínských a díky dorostenecké pomoci ze Sparty jsme se dokázali dostat do vedení a zápas tak vyhrát.

Viking TJ Kobylisy x Junioři 0:7 (2 Beil, 2 Novák, Němec, Vavřina, Franc)

S Kobylisy jsme byli víceméně po většinu hry na balónku, ale naše produktivita byla katastrofální. Přehrávání situací, málo střelby, přihrávky naslepo. Po první třetině se hra značně zlepšila a dokázali jsme si udělali příjemný výsledkový stav a hra již byla v naši režii.

Sestava juniorů: Franc V., Kareš - Holub, Němec, Beil, Martin, Kobylarz, Indra, Zubec, Novák, Měšťánek, Franc J., Vavřina, Vašíček.

FBC Gladiators Unhošť x Juniorky 1:9 (2 Němcová, 2 Trpišovská, Blahníková, Kršňáková, Voldřichová, Beranová, Helclová)

První zápas byl o trpělivosti a dobývání, protože soupeřky bránily po celý zápas od své poloviny. Naše holky hrály velice jednoduše a nekomplikovaly si život. Po první třetině jsme vyhrávali pouze o jeden gól, ale bylo otázkou času, kdy se naše jednoduchá, ale účinná hra přetaví v další góly. Na začátek sezony pěkný zápas, který měl pomalé tempo a neprověřil naše kvality.

Juniorky x FBC Pitbullky Kolín 4:3 (2 Trpišovská, Beranová, Helclová)

Ve druhém zápase nás čekalo derby proti Kolínu. Zápas se hrál ve větším tempu a holkám se dařila kombinace v obraně a rychlý přechod do útoku, kdy několikrát skončil míček na tyči. Ve 3. třetině se nám podařilo odskočit o dvě branky a holky sehrály skvělou přesilovku, kdy pěkně kombinovaly a nenechaly soupeřky po celou dobu vystřídat. Jen škoda, že z několika střel se nám nepodařilo vstřelit branku a soupeř nás potrestal po drobném zaváhání v obraně. Holky ke konci zápasu nepřipustily žádné drama a výhru si pohlídaly.

Sestava juniorek: Jelínková - Voldřichová, Forštová, Blahníková, Beranová, Kršňáková, Trpišovská, Němcová, Tučímová, Helclová)