133_20220502_131740.jpg

Letošní sezónu uzavřeli mladší žáci

Letošní sezónu 2021/22 uzavřeli svými zápasy mladší žáci. V akci byly oba týmy, zatímco černí zamířili do Kolína, bílí hráli v Benešově.

ČERNÍ

Poslední turnaj letošní sezony odehráli mladší žáci - černí na palubovce krásné a útulné kolínské haly Na Borkách. Turnaj se klukům náramně povedl. Všichni hráči předvedli nápaditou, kolektivní hru v útočné i v obranné fázi, bez osobních chyb. Výsledkem tohoto florbalového představení byly tři vítězné zápasy.

Za mladší žáky nastoupil také kluci z elévů, kteří se tak částečně adaptovali na následující sezonu.

Závěrem bych chtěl všem hráčům moc poděkovat nejenom za poslední turnaj, ale za celou předvedenou sezonu. Již nyní se těším na tu následující.

Za tým trenérů,

Jan Dušek BÍLÍ

Poslední turnaj letošní sezóny nás nasměroval do Benešova. V prvním utkání proti Říčanům jsme hráli zpočátku vyrovnanou partii. V průběhu zápasu jsme se však nevyvarovali chyb v obraně, po kterých dokázal náš soupeř vstřelit 5 gólů a zápas tak jednoznačně překlopil na svou stranu. 

Druhé klání proti domácímu Benešovu nabídlo z naší strany více florbalu s řadou slušných střeleckých příležitostí, které se nám však za celý zápas nepodařilo přetavit ve vstřelenou branku. Naproti tomu náš soupeř zamířil hned dvakrát do černého, což zápas rozhodlo. 

V třetím utkání proti Olympu Herkules jsme si těsně ztracený 2. zápas vynahradili. Slabší hra soupeře nám nabídla více prostoru, který jsme dokázali využít a skórovat i po vydařených kombinačních akcích.

Za celý turnaj zaslouží kluci pochvalu za dobře zvládnuté střídání, korektní hru a nasazení, které se zúročilo v posledním zápase, kde nám přineslo vytouženou výhru a pět vstřelených gólů.

Sestava týmu: 
Honza Jirmus (G) - Kuba Skýva, Lukáš Šimonek - Honza Nesládek, Matěj Špitzer (C), Vašek Marek - Tobiáš Trendl, Filip Blumentál - Míša Tvrdík, Vojta Krištof, David Šmíd, Kuba Jelínek.

Radek Toman

Související odkazy