446_20240311_190355.jpg

Mladší žáci v Čakovicích

Tento víkend nehrály jen ženy, ale i mladší žáci. Postřehy z turnaje v Čakovicích píše autor textu Jan Dojčiak.

V prvním zápase proti Black Angels plnili mladší žáci do puntíku pokyny trenérů a prakticky soupeře nepustili do šance a zaslouženě vyhráli. Proti Černošicím se jim tato taktika dařila dodržovat jen půlku první třetiny, kdy vedli už 3:1, pak ale polevili v pohybu, Černošice vyrovnali a ve druhé části už dominovali. Do zápasu se Šestajovicemi udělali trenéři změny, lepší pohyb však z hráčů dostali až poslední dvé minuty utkání, kdy už ke korekci skóre nedošlo. Toto zlepšení si přenesli hráči Kutné Hory do posledního zápasu, ve kterém potrápili favorita a pozdějšího vítěze 4. koše, a jako jediní toho dne s nimi uhráli alespoň remízu. Nejlepším hráčem byl suverénně Martin Trpišovský.

Opět bylo vidět zlepšení v herním pojetí celého týmu, je však stále potřeba pracovat na individuálním zdokonalování a výdrži koncentrace po celé utkání.

Zápasy:
BLACK ANGELS 2012 – FBC Kutná Hora 1:4
SK Alien Nation Černošice – FBC Kutná Hora 5:3
FBC Kutná Hora – T. J. Sokol Šestajovice 1:4
FBC Kutná Hora – Floorball Club FALCON black 4:4

Sestava:
Jan Loužil (Black Angels, Černošice a Falcon), Jurij Záthurecký (Šestajovice) - Tomáš Křížek, Patrik Musil, Filip Svoboda, Matěj Pelíšek – Vojtěch Knopf, Martin Trpišovský, Michal Tvrdík – Lukáš Šimonek, Pavel Tatíček, Štěpán Křikava – Matyáš Dvořák, Jan Vosáhlo, Jan Loužil (Šestajovice)

autor: Jan Dojčiak