FBCKHFalcon
7:6(6:0,18:6,18:30)
ne 14. 11. 2021 18:00 @ SH Kutná Hora Klimeška, Divize B, 9. kolo

Muži A zvládli dramatické utkání

Muži A se představili po několika venkovních zápasech na domácím hřišti. Ve sportovní hale Klimeška přivítali v neděli Floorball Club FALCON.

FBC Kutná Hora x Floorball Club FALCON 7:6 (1:0, 3:1, 3:5)
Branky Kutné Hory: 11. Novotný (Zelený), 30. Schwarz (Spurný), 31. Hampl (Novotný), 38. Petrásek (Novotný), 50. Schwarz (Petrásek), 56. Hampl (Petrásek), 60. Chalupa (Hampl).

Vyloučení: 2:2, bez využití, oslabení: 0:1. Střely na branku: 33:21, diváci: 92.

Sestava Kutné Hory: Dlouhý (Bochníček) - Chalupa, Schwarz, Měšťánek, Rejna, Novotný, Hampl, Zelený, Pešl, Spurný, Špaček, Petrásek, Jedlička, Vojtěch, Listík, Tvrdík. Trenér Vokřál.

První třetina byla opatrná z obou stran. Ve druhé části si domácí vytvořili tříbrankový náskok. Na začátku třetí třetiny dokázali hosté srovnat vývoj utkání. Domácí poté odskočili do vedení, ale odpověď z hole soupeře přišla vždy záhy. Emotivně vypjaté utkání rozlouskli domácí v poslední minutě. Když už to vypadalo, že se bude prodlužovat, vystřelil domácím tři body Chalupa.

Komentář trenéra Kutné Hory - Jiří Vokřál: Začali jsme výborně a dostávali jsme se do spousty šancí, bohužel jsem proměnili jen jednu z nich. Soupeř pak vyrovnal hru a zaslouženě srovnal. Dokázali jsme ale dobře zareagovat a odskočit do tříbrankového vedení. Na začátku třetí třetiny se stalo přesně to, co na co jsem upozorňoval, že se nesmí stát. Soupeř dal během pár minut tři góly a začínali jsme od nuly. Dvakrát jsme ještě odskočili, ale zase jsme si nechali dát ty stejné góly. Na konci jsme měli víc štěstí a bereme tři velmi důležité body.