Související zápasy

FBC Kutná Hora
58_20211214_064343.jpg

Muži B i junioři uhráli tři body, starším žákům se turnaj nepovedl

Další ligová utkání odehráli o víkendu muži B, junioři a starší žáci. Zatímco muži B a junioři vybojovali tři body, starší žáci prohráli všechna utkání.

MUŽI B

AIK Steel Kladno x FBC Kutná Hora B 4:7
Branky KH: 3 Pavlas (2 Hanuš), 2 Vavřina (Jaroš, Reinert), Svoboda (Rowe), Rowe (Zmátlo).

FBC Kutná Hora B x OLYMP FLORBAL B 7:9
Branky KH: 3 Vavřina (2 Tvrdík), Bochníček J. (Svoboda), Svoboda (Tvrdík), Rowe (Tvrdík), Pavlas (Svoboda). 

Na domácím hřišti vybojovalo mužské béčko tři body. V prvním zápase kontrolovalo po celou dobu zápasu hru a i přes nespočet neproměněných šancí si zaslouženě připsalo vítězství. Ve druhém utkání nebylo béčko horším týmem, ale doplatilo na nesoustředěnost po vstřelených brankách. Vždy, když béčko skórovalo vzápětí inkasovalo. Efektivnější v zakončení byl nakonec Olymp, který si v souboji dvou sousedních týmů v tabulce připsal důležité body. Za zmínku stojí dva hattrickové zápisy mladých pušek, v úvodním utkání se zaskvěl Pavlas a ve druhém ho napodobil junior Vavřina. 

Sestava Kutné Hory: Zmátlo, Jetleb - Rowe, Vojtěch (1.zápas), Tvrdík (2.zápas), Reinert, Vrána - Svoboda, Spurný, Bochníček J., Baťa, Hanuš, Vavřina, Jaroš, Pavlas. 


JUNIOŘI

SK Florbal Benešov x FBC Kutná Hora 9:4
Branky KH: Němec M. (Franc J.), Vavřina (Němec M.), Vávra P. (Martin), Cígler. 

FBC Kutná Hora x FbŠ Bohemians B 9:3
Branky KH: 3 Trník Mi. (3 Trník Ma.), 2 Trník Ma. (2 Trník Mi.), Vašíček (Blecha), Němec M. (Kobylarz), Martínek (Vašíček), Kobylarz (Martínek). 

Do sportovní haly Chýně odcestovali junioři jako lídři soutěže se sedmizápasovou vítěznou šňůrou. Nakonec ještě před koncem roku našli junioři svého přemožitele. V zápase s Benešovem nestačili na svého soupeře a prohráli pětibrankovým rozdílem. Ve druhém utkání si spravili chuť a rezervu pražských Bohemians smetli devítigólovou nadílkou. V zápase s "klokany" úřadovalo sourozenecké duo Marek a Michal Trníkovi, kteří byli u více než poloviny branek svého týmu. 

Sestava Kutné Hory: Franc V. - Martínek, Holub, Němec M., Vávra P., Martin, Kobylarz, Zubec, Blecha, Cígler, Trník Ma., Trník Mi., Franc J., Vavřina, Vašíček. 


STARŠÍ ŽÁCI

FBC Kutná Hora x FBC Pitbulls Kolín: Pitbulláci 5:6
Branky KH: 2 Paďouk (Dastych, Malina) 2 Blahník (Veselý, Hynek) Kůrka (Paďouk).

První utkání v nafukovací hale Bublina bylo hned okořeněno ve formě derby proti Kolínu. Zápas byl od začátku velmi vyrovnaný a šance se rodily na obou stranách. Skóre zápasu otevřel hezky po vytočení Blahník, poté úřadovali Pitbulls třemi slepenými brankami. Kluci však ještě do konce poloviny stihli vyrovnat na 3:3 a následně i na 4:4. Druhá část přinesla obdobný obrázek hry, hrál se rychlý přímočarý florbal. Jako první jsme se ujali vedení, poté jsme ovšem 2 branky obdrželi a náš závěrečný tlak jsme již nezvládli zužitkovat i přes notnou řádku šancí.

FBC Kutná Hora x FbŠ Bohemians Praha 4 Zelení 1:5
Branka KH: Paďouk.

Druhý zápas byl oproti tomu prvnímu diametrálně odlišný. V naší hře chyběly elementární věci, jako přesná přihrávka, pokrytí hráčů a přesná střela na bránu. Suma sumárum vzhledem k faktu, že se soupeři tohle vše naopak dařilo, jsme obdrželi hrozivý výsledek a zasloužili si tak předvést se v zápase o udržení ve 4. koši.

FBC Kutná Hora x Viking TJ Kobylisy 1:4
Branka KH: Blahník (Dastych).

V zápase “o všechno” nás čekal známý soupeř z Kobylis. Zápas se vyvíjel od začátku špatným směrem. Nestíhali jsme ve všech aspektech hry, soupeř byl rychlejší a především důraznější. Perfektně využíval námi nabídnuté chyby a potrestal sebemenší zaváhání. My jsme se většinu zápasu nedokázali prosadit, zaslouženě jsme prohráli a dostali tak pozvánku do nižšího koše.

Sestava Kutné Hory:
Řípa - Dobeš, Lokaj, Veselý, Blahník - Kůrka, Paďouk, Dastych, Šimonek D., Hynek, Malina Petr.

- Václav Rejna -