Související zápasy

FBC Kutná Hora
69_20220110_064246.jpg

Mužský A-tým zvládl vstup do nového roku na výbornou

Dva důležité zápasy odehrál na začátku nového roku 2022 mužský A-tým. Na domácím hřišti přivítal dva týmy, se kterými bojuje o případné prodloužení sezóny, Panthers Liberec a Orel Rtyně v Podkrkonoší. Áčko oba duely zvládlo na výbornou a s 31 body se nachází na 4. místě divizní tabulky.

15. kolo: FBC Kutná Hora x Orel Rtyně v Podkrkonoší 9:0 (4:0, 1:0, 4:0)
Branky KH: 1. Špaček (Vojtěch), 8. Spurný (Zelený), 10. Špaček (Rejna), 20. Jedlička (Měšťánek), 35. Petrásek (Spurný), 46. Rejna (Zelený), 48. Spurný (Zelený), 48. Hampl (Chalupa), 56. Vojtěch (Rejna).

Vyloučení: 0:2, využití: 2:0. Střely na branku: 26:27, diváci: 67. FOTOGALERIE

Od úvodního hvizdu kontrolovalo mužské áčko hru. V první třetině si vybudovalo velmi slušný čtyřgólový náskok. Ve druhé třetině převzali otěže zápasu hosté a přišla chvíle pro brankáře Bochníčka, který předvedl několik důležitých a pohotových zákroků. Ve třetí třetině to už bylo zase v režii domácího výběru trenéra Vokřála. Další čtyři branky v síti soupeře znamenaly pohodové a vysoké vítězství za tři body. 

Sestava Kutné Hory: Bochníček B. (Dlouhý) - Spurný, Vojtěch, Špaček, Jedlička, Měšťánek, Chalupa, Hampl, Zelený, Pešl, Vavřina, Rejna, Novotný, Petrásek. 

16. kolo: FBC Kutná Hora x FBC Panthers Liberec 8:7 (2:2, 3:0, 3:5)
Branky KH: 6. Chalupa, 14. Vojtěch (Špaček), 22. Chalupa (Novotný), 22. Zelený (Vavřina), 31. vlastní gól soupeře, 48. Vojtěch (Dlouhý), 51. Chalupa (Hampl), 56. Vojtěch (Jedlička). 

Vyloučení: 0:2, bez využití. Střely na branku: 26:24, diváci: 91. FOTOGALERIE

První třetina utkání o důležité body do tabulky nabídla dvě branky na každé straně. Prostřední část si podmanili domácí. Ve třetí třetině viděla slušná návštěva ve sportovní hale Klimeška osm branek a dramatický průběh. Hosté začali stahovat náskok domácích, přesto však na každou obdrženou branku dokázali domácí zareagovat a hned si vzali své tříbrankové, potažmo dvoubrankové vedení zpět. Akcie domácích držel ve hře brankář Dlouhý a v ofenzívě se blýskli hattrickem Chalupa s Vojtěchem. Nakonec i přes dramatické poslední tři minuty domácí utkání zvládli a mohli se radovat z tříbodového vítězství. 

Sestava Kutné Hory: Dlouhý (Bochníček B.) - Spurný, Vojtěch, Špaček, Jedlička, Měšťánek, Chalupa, Hampl, Zelený, Pešl, Vavřina, Rejna, Novotný, Petrásek. 

Další program: 

23. ledna 2022 x TJ Sokol Koberovy / SH Kutná Hora Klimeška