FBC Kutná Hora
53_20211130_075443.png

Omniasport – nový partner pro klubové oblečení

Od nové sezóny došlo ke změně hlavního partnera pro dodávky sportovního oblečení pro náš klub.

Se společností Jadberg byla spolupráce po dohodě ukončena, poděkovali jsme si a popřáli si hodně úspěchů do dalších let, kde každý půjde vlastní cestou.

Proto zástupci klubu začali hledat nového partnera klubového oblečení. Oslovili několik tuzemských výrobců sportovního oblečení a dresů. Nejvíce zaujala nabídka Omniasportu. Následovalo pozvání do sídla firmy ve Svitavách, kde proběhla exkurze ve výrobě, představení výrobních moderních technologií a ukázka bohatého sortimentu sportovního oblečení a doplňků. Poté následovalo několik jednání o možných podmínkách spolupráce a výsledkem toho všeho je dohoda o spolupráci, na několik let dopředu, stvrzená podepsáním smlouvy.

Díky této spolupráci budeme moci postupně rozšířit naše portfólio produktů, které Vám nabízíme, některé již nyní na klubovém fanshopu.

Omniasport je mladá dynamická společnost vyrábějící od tradičních bavlněných produktů, až po speciální kompresní sortiment. Díky této univerzálnosti máme možnost zachovat naše stávající nabízené produkty, posunout je ještě na vyšší úroveň kvality a nabídnout Vám nové, další produkty.

Našim členům navíc bude poskytnuta 20% sleva na veškerý sortiment z e-shopu Omnia Sport. Příslušný slevový kód naleznete v členské sekci.

Velice si vážíme nově vzniklé spolupráce a pevně věříme v její dlouholeté a funkční trvání.