st 17. 11. 2021 11:00 @ SH TJ Turnov, 1. liga žen, 13. kolo

Po obratu ve třetí třetině vezou ženy z Turnova 3 body

O státním svátku cestovaly ženy k dalšímu ligovému zápasu do Turnova.

TJ Turnov x FBC Kutná Hora 2:6 (1:0, 1:0, 0:6)
Branky Kutné Hory: 46. Baťhová (Výborná), 47. Ašenbrennerová (Doležalová), 52. Trpišovská (Drahokoupilová), 54. Knížová (Doležalová), 55. Dubská N. (Labudová), 57. Ašenbrennerová (Baťhová).

Bez vyloučení. Střely na branku: 18:50.

Sestava Kutné Hory: Petráková (Fousová) - Tlapáková, Výborná, Doležalová, Dubská M., Dubská N., Spěváčková, Němcová, Drahokoupilová, Šimůnková, Labudová, Moravcová, Knížová, Ašenbrennerová, Trpišovská, Baťhová.

Další program: Sobota 27. listopadu v 19 hodin - SH ZŠ Dobiášova Liberec x CRAZY GIRLS LIBEREC

Vstup do zápasu jsme měli nejhorší možný. Hned z prvního útoku domácích jsme inkasovali branku. Z prvotního šoku jsme se postupně oklepali a začali přebírat otěže zápasu. Jenomže první dvě třetiny, to bylo dobývání domácí branky bez efektu. Nutno přiznat, že domácí gólmanka chytala opravdu výborně. Chybělo nám ale sebevědomí a přesnost v rozehře. Na konci druhé části nám soupeř z ojedinělé akce, odskočil na rozdíl dvou branek ve skóre po naší hrubce v obraně a na to jsme museli o pauze zareagovat. Před 3.třetinou jsme stáhli sestavu na dvě formace a zafungovalo to. Začala se nám dařit kombinace a jednoduchý přechod do útoku. Soupeře jsme dostali pod velký tlak a díky tomu jsme se konečně střelecky prosadili. V poslední částí bylo vidět velké odhodlání zápas vyhrát. Skóre v poslední části 6:0 pro nás hovoří za vše. Věříme, že po třech porážkách v řadě, nám tato výhra pomůže odrazit se k lepším výsledkům v dalších zápasech.