Související zápasy

FBC Kutná Hora
111_20220310_221216.png

Pozvánka na víkendové zápasy

O víkendu budou k vidění hned čtyři domácí zápasy ve sportovní hale Klimeška! Přijďte podpořit kutnohorské florbalisty! Přijďte fandit! Těšíme se na Vás v hledišti. Těšíme se na Vás především v neděli kdy během zápasu mužů bude k vidění i náš florbalový potěr. Nedělní zápas bude také speciální v tom, že za každý gól, který padne přispěje oddíl 1.000 Kč na pomoc Ukrajině.

Mužský A-tým odehraje v sobotu (15:00) a neděli (18:00) další dvě utkání play up proti Sokol Rudná, v této sérii má každý po jednom vyhraném utkání. Zda kutnohorský tým dokáže plně využít domácího prostředí uvidíte o víkendu.

Před vlastními fanoušky se o víkendu představí i dorostenci, kteří se v sobotu představí ve dvou zápasech play off 1. dorostenecké ligy proti Snipers Třebíč. Zápasy jsou naplánovány od 10:00 a od 12:30.

V neděli se na venkovní turnaj vydají Muži B

Na zápasech mužů budou pro Vás v rámci přestávkového programu připravené soutěže o ceny a v hale se určitě potkáte s naším maskotem! Přijďte vytvořit tu správnou bouřlivou atmosféru! Bubny, řehtačky a podobné věci s sebou ať uděláte ten správný bordel!