122_20220331_094546.jpg

Program na první dubnový víkend

Pět týmů se představí o prvním dubnovém víkendu. Čeká nás opět hodně florbalu a spousta zábavy. Junioři budou bojovat o prvenství ve 3. lize, elévové se představí doma ve sportovní hale Klimeška.

Junioři odehrají v neděli poslední dva zápasy této sezóny. V pražské Exe sport aréně se představí v odvetných zápasech s Benešovem a Bohemians B. Aktuálně jsou junioři na prvním místě tabulky a v případě dvou výher zaslouženě ovládnou tento ročník 3. ligy. 

V sobotu pojedou k dalším soutěžním zápasům starší žáci a mladší žákyně. Starší žáci čekají už dva turnaje na výhru. V posledních dvou kolech neuspěli ani v jednom ze šesti utkání. Podaří se zlomit nepříznivou sérii? Mladší žákyně mají na programu vydatnou porci čtyř utkání, které sehrají ve sportovní hale ZŠ Jilemnického v Mladé Boleslavi. 

Neděle bude patřit elévům. Oba týmy se představí na domácím hřišti ve sportovní hale Klimeška. Domácí bilance - dva týmy, osm zápasů, určitě se bude na co koukat, přijďte podpořit nejmenší florbalisty a florbalistky! 

Související odkazy