219_20221117_092257.jpg

Program na víkend: Áčko doma proti Náchodu, dorostenci v České Lípě

Mužské áčko čeká další domácí divizní zápas, dorostenci pojedou do České Lípy a souboj rezerv čeká béčko.

Na venkovním hřišti je to jako na houpačce, doma však zůstává mužský A-tým stoprocentní. V sobotu přichází na řadu domácí utkání. Od 18 hodin poměří síly s B-týmem Náchoda. Před svěřenci trenéra Jiřího Vokřála stojí jedna velká neznámá. Tým ze severovýchodu Čech nevykazuje stabilní formu a je na 10. místě s 12 body. 

Dorostenci si v sobotu zopakují výlet do České Lípy. V minulém kole zde uhráli tři body do tabulky. Tentokrát rozehrají své druhé vzájemné zápasy s Libercem a domácím týmem. Českou Lípu dorostenci dokázali letos už jednou porazit (7:3), s Libercem však prohráli (2:6) a tak přichází čas na odplatu. Povede se dorostencům uspět v obou zápasech? 

Souboj rezerv. Tak by se dal nazvat další soutěžní víkend mužského béčka. V sobotu v pražských Radlicích se nejprve postaví béčku Benešova a ve druhém zápase se střetne s béčkem Kolína. Mužský B-tým zatím čeká na svůj první bod do tabulky. 

Z mládežnických týmů vyrazí do boje starší žákyně a elévové. Obě kategorie hrají systémem 3+1. Žákyně zamíří do pražské Unihoc Areny, elévové černí na ZŠ U Obory do Prahy a elévové bílí do Nehvizd. Držíme palce!