Související zápasy

FBC Kutná Hora
254_20230112_125114.jpg

Program na víkend: Áčko proti Kolínu, dorostenci na Klimešce

Druhý hrací víkend v novém roce nabídne pikantní duel áčka s Kolínem a dva domácí turnaje. V sobotu budou hrát ve sportovní hale Klimeška dorostenci a v neděli mladší žáci.

Mužský A-tým čeká v sobotu pikantní duel. V rámci 17. divizního kola pojede do Kolína. Utkání startuje v 18 hodin. První vzájemné měření sil zvládli svěřenci trenéra Jiřího Vokřála na výbornou a Pitbulls porazili 7:3. Jak dopadne odveta?

Dorostenci sehrají první zápasy roku 2023 na domácím hřišti ve sportovní hale Klimeška. V sobotu se představí ve dvou zápasech. Nejprve vyzvou Prague Tigers (10:00) a poté poměří síly s Českou Lípou (14:30).

Domácí soutěžní turnaj také čeká na mladší žáky, družstvo bílých. V neděli budou hrát ve sportovní hale Klimeška. Jejich parťáci z týmu černých pojedou o den dříve do Kobylis.

Na daleký výlet pojedou ke dvěma ligovým zápasům juniorky. Utkání s Pardubicemi a s Dobruškou jsou naplánovány na neděli ve Rtyni v Podkrkonoší.

Na programu jsou i trojkové soutěže. V nich máme také početné zastoupení a mezi mantinely se představí dva týmy. Starší žákyně zamíří v sobotu do Rudné a elévky v neděli do Mladé Boleslavi.