Související zápasy

FBC Kutná Hora
267_20230126_190511.jpg

Program na víkend: Domácí ligový turnaj dorostenců

Poslední hrací víkend v lednu 2023 je před námi. Na programu je spousta zápasů a o zábavu bude opět postaráno.

Mužský A-tým přišel v minulém kole o domácí neporazitelnost. Taktickou bitvu vyhrála Slavia. Tentokrát pojedou svěřenci trenéra Jiřího Vokřála na hřiště soupeře. V neděli se představí až v Železném Brodě v duelu s TJ Sokol Koberovy. Zápas startuje v 17 hodin. První vzájemné měření sil dopadlo jednoznačně vítězstvím kutnohorského celku 13:2.

Dorostence čeká další domácí ligový turnaj. V sobotu jsou ve sportovní hale Klimeška na programu dva zápasy, které rozhodnou o dalším osudu ve druhém výkonnostním koši. V prvním zápase poměří dorostenci síly s Hradcem Králové (10:00h) a ve druhém poprvé v sezóně se Skutčí (14:30h.). 

Juniorky předvedly v minulém kole parádní výkon, na který budou chtít navázat i v dalších dvou duelech v Pardubicích. V neděli sehrají zápasy s Kolínem a s Hradcem Králové. 

Mužský B-tým v prvním turnaji v novém roce konečně poprvé v sezóně vyhrál. Na zlepšený výkon se pokusí navázat v sobotních zápasech v pražské Exe Sport Aréně. 

Porci čtyř zápasů mají naplánovanou oba týmy mladších žáků. Tým černých zamíří v sobotu do Rudné a o den později tým bílých do Bystřice. 

Zástupce máme i o tomto hracím víkendu v trojkových soutěžích. Do akce půjdou hned tři týmy - elévky a dvě družstva přípravky