Související zápasy

FBC Kutná Hora
241_20221213_155237.jpg

Program na víkend: Poslední zápasy v roce 2022

Blíží se konec roku a před námi je čtvrtý adventní víkend. Poslední hrací víkend kalendářního roku 2022 nabídne opět spoustu zápasů.

Muži A si v minulém kole smlsli na divizním nováčkovi a doma ve sportovní hale Klimeška zůstávají neporaženi! V sobotu odehrají svěřenci trenéra Jiřího Vokřála poslední utkání v roce 2022. V 15. kole Divize zamíří na hřiště Rtyně v Podkrkonoší. První vzájemné utkání v letošní sezóně vyhráli Kutnohorští 4:3. I odvetné utkání slibuje dramatickou a vyrovnanou podívanou. Úvodní buly zápasu s tamními Orly je na programu tradičně v 18 hodin. 

Ženy po bodově úspěšném období prohrály v minulém kole s lídrem soutěže. Tentokrát jsou na programu dva zápasy a oba duely na hřišti soupeřek na severu Čech. Už v pátek si to rozdají o body s Chomutovem a o den později s Litvínovem. I v tomto případě se jedná o odvetné zápasy. V prvním vzájemném měření sil vyhrál Chomutov a s Litvínovem si doma ženy poradily. Startuje se v pátek ve 20 hodin a v sobotu v 17 hodin. 

Dorostencům se v Pardubicích daří. Poslední výsledky hovoří jasně a do úspěšné cílové destinace zamíří dorostenci i o posledním hracím víkendu v tomto roce. V sobotu odehrají tradičně dva zápasy, nejprve s domácími vyzyvateli a poté s Orkou. Podaří se dorostencům navázat na výborné výkony z města perníků? 

Juniorky hrály v minulém soutěžním kole na domácím hřišti a byly z toho dvě dominantní výhry. Další kolo se odehraje ve městě pohádek. V Jičíně je čeká souboj s domácími hráčkami a se Rtyní v Podkrkonoší. Obě utkání se hrají v sobotu. 

Za zmínku stojí i poslední domácí turnaj v roce 2022. A o ten se postarají v sobotu mladší žáci černí. Jejich parťáci z týmu bílých pojedou ke svým zápasům do Čelákovic. A na závěr roku si zahrají i elévky.