Související zápasy

FBC Kutná Hora
285_20230223_074301.jpg

Program na víkend: Začíná play up Divize a poslední zápas základní části 1. ligy žen

O víkendu začíná play up o Národní ligu, ženy sehrají poslední zápas základní části. Dorostenci budou bojovat v prvním výkonnostním koši a juniorky budou hájit první místo v tabulce.

Tento víkend začíná pro mužský A-tým boj o Národní ligu. V 1. kole play up poměří síly s FLORBAL LITOMYŠL. Úvodní dva zápasy se odehrají na hřišti soupeře, další víkend se pak bude hrát ve sportovní hale Klimeška. V 1. kole se hraje na tři vítězné zápasy. 

Ženy sehrají v sobotu poslední zápas základní části 1. ligy. Základní část uzavřou domácím zápasem ve sportovní hale Klimeška. Od 18 hodin začne duel proti Spartě Praha. Aktuálně jsou ženy na 6. místě a mají jistotu výhody domácího hřiště pro osmifinále 1. ligy. 

Další dva zápasy v elitním výkonnostním koši odehrají o víkendu dorostenci. V minulých zápasech i přes bojovnost slavili body soupeři. Tentokrát si zopakují duely s Prague Tigers a s FBC Liberec. Zápasy se hrají v neděli v pražských Čakovicích. 

Dalším kolem pokračuje o víkendu 2. liga juniorek. Juniorky mají famózní formu a díky tomu jsou na 1. místě tabulky. Juniorky budou chtít v Hradci Králové prodloužit sérii šesti vyhraných zápasů v řadě. Na programu je zápas s Kolínem a s Jičínem, v obou případech v prvním vzájemném měření sil slavily vítězství juniorky a navázat na skvělý výkon z předešlých utkání se pokusí i v neděli. 

V sobotu se představí ještě další tři mládežnické týmy. Elévky se chystají v trojkové soutěži na domácí turnaj ve sportovní hale Klimeška a obě družstva mladších žáků pojedou k venkovním zápasům. Černí zamíří do Neratovic a Bílí do Letňan.