98_20220224_170528.png

Program: O víkendu startuje play off 1. ligy žen!

Pět domácích zápasů ve sportovní hale Klimeška! Přijďte podpořit kutnohorské florbalisty a florbalistky! Přijďte fandit! Těšíme se na Vás v hledišti. Na zápasech elitních týmů budou pro Vás v rámci přestávkového programu připravené soutěže o ceny a v hale se určitě potkáte s naším maskotem! Přijďte vytvořit tu správnou bouřlivou atmosféru! Bubny, řehtačky a podobné věci s sebou ať uděláte ten správný bordel!

Mužský A-tým odehraje v neděli poslední utkání základní části. Od 18 hodin přivítá TJ Sokol Královské Vinohrady B.

Ženy vstoupí do své premiérové účasti v play off. První kolo vyřazovací části se hraje na dvě vítězná utkání a obě odehrají ženy na domácím hřišti. V sobotu od 18 hodin startuje první zápas s Turnovem a o den později již v 15 hodin.

Před vlastními fanoušky se o víkendu představí i dorostenci, kteří se v sobotu představí ve dvou ligových zápasech.

Venkovní utkání mají o víkendu na programu hráči mužského béčka a oba týmy elévů. 

Pět domácích zápasů ve sportovní hale Klimeška! Přijďte podpořit kutnohorské florbalisty a florbalistky! Přijďte fandit! Těšíme se na Vás v hledišti. Na zápasech elitních týmů budou pro Vás v rámci přestávkového programu připravené soutěže o ceny a v hale se určitě potkáte s naším maskotem! Přijďte vytvořit tu správnou bouřlivou atmosféru! Bubny, řehtačky a podobné věci s sebou ať uděláte ten správný bordel!

Související odkazy