Florbalový turnaj Silver Cup Kutná Hora pokračuje i v roce 2026 a zůstává stálicí mezi mládežnickými akcemi. O víkendu 13. a 14. června se do historické Kutné Hory sjede řada týmů, aby poměřily své síly v pěti věkových kategoriích.

Jsme rádi, že vám můžeme představit jednu z nejvýznamnějších posil do nadcházející sezóny. Je jím Michal Kareš. Ten se po letech vrací zpátky do Kutné Hory a je připraven pravidelně nastupovat do zápasů mužského áčka. Kromě svého času na nafocení potřebných fotografií pro grafiku na sociální sítě a web nám poskytl i krátké vyjádření k přestupu.
Michal Kareš: Pro návrat do Kutné Hory jsem se rozhodl především z rodinných důvodů. Na konci července očekáváme se snoubenkou narození syna a já jsem si neuměl představit kloubení rodinného života s florbalem na nejvyšší úrovni. Po pár schůzkách s Honzou Třískalou jsem se rozhodl pro návrat domů. Moc se těším na staronové kamarády a na zápasy v zaplněné Klimešce. Zároveň věřím, že Vás budeme příští sezónu florbalem bavit.