271_20230131_144734.jpeg

Týmy přípravky a elévky odehrály další turnaj

V neděli 29. ledna vyrazily elévky na svůj další turnaj, nyní na domácí půdu oddílu FbŠ Bohemians do pražské Exe Sport Areny. Přípravka hrála o den dříve v Kolíně.

ELÉVKY

Na turnaj opět vyrazily v oslabené sestavě kvůli omluvenkám ze zdravotních důvodů I přes nízký počet hráček dokázaly odehrát vyrovnaná utkání a z jednoho zápasu si i odnesly zasloužené vítězství.

Komentář trenérky – Nikol Němcová:

Na turnaj jsme vyrazily ve velmi nízkém počtu, s jednou hráčkou na střídání. Holky se toho ale nezalekly a turnaj odjezdily na 100 % a dokázaly odehrát velmi vyrovnané a hezké zápasy. 

Ze začátku jsme měly lehčí problém s obranou, ale holky v průběhu turnaje začaly plnit pokyny a cíle, které jsme si na začátku zadaly a každý zápas byl lepší a lepší. Ve hře se začínají objevovat prvky z tréninků a byla jsem až překvapená, jak hezky dokážou holky hrát. Samozřejmě máme stále na čem pracovat, ale myslím si, že jsme na dobré cestě. 

Holkám za turnaj děkuji a těším se na další!


PŘÍPRAVKA

Komentář trenérky - Lucie Fousová: 

Děti hrály výborně, všechny zápasy si užily. Celé tři zápasy makaly na sto procent. Na to v jakém jsme hrály počtu, tak děti předvedly parádní výkon.