Související zápasy

FBC Kutná Hora
316_20230411_134035.jpg

V baráži rozhodne pátý zápas!

Stejně tak jako na hřišti soupeře si o víkendu v Kutné Hoře připsaly oba týmy po jednom vítězství. Baráž Národní ligy rozhodne tudíž pátý zápas v Přerově. Ten by se měl odehrát v sobotu 15. dubna v 18 hodin!

FBC Kutná Hora x FBC MSEM Přerov 1:8 (0:2, 1:1, 0:5)
Branka KH: 28. Martínek (Martin).

Vyloučení: 3:3, využití: 1:1. Střely na branku: 30:27, diváci 290.

Ohlasy po zápase:

Vokřál Jiří (FBC Kutná Hora): Výsledek jednoznačný, hra ne tak docela. V klíčové druhé třetině, kdy jsme byli lepší, jsme neproměnili šance. Do třetí části jsme nastoupili úplně vlažní a soupeř zaslouženě trestal. Díky fantastickým fanouškům za podporu. Ke zbytku se nevyjadřuji.

Kořený Michal (FBC Přerov): Dělám florbal dlouho, ale hnus v Kutné Hoře. Dnes jsme hráli jako proti sedmi. Až za rozhodnutého stavu se hra vyrovnala. Kutná Hora je fajn pracovitý tým a doufám, že o tom nevěděli... Vedeme 2:1. Zítra asi stejně. Připravíme se.


FBC Kutná Hora x FBC MSEM Přerov 7:5 (1:2, 3:3, 3:0)
Branky KH: 8. Hampl (Beil), 31. Rejna (Chalupa), 34. Vávra (Martínek), 37. Beil (Spurný), 45. Martin (Petrásek), 49. Vávra (Martínek), 51. Chalupa (Tvrdík).

 Vyloučení: 2:1, bez využití. Střely na branku: 25:36, diváci 317.

Ohlasy po zápase:

Vokřál Jiří (FBC Kutná Hora): Skvělý zápas v atmosféře, kterou můžou v Superlize závidět. Plný barák lidí na florbal v Kutné Hoře, o tom jsme snili, když jsme tu florbal začínali hrát. Jinak zápas velmi bojovný, rozhodla naše silná vůle a jako vždy excelentní brankář (i když ten hostí se rozhodně nemusí stydět, ba naopak, opět výborný). Teď se dáme dohromady a příští týden tuhle válku dojedeme vyhrát. Díky za zápas.

Malina Petr (FBC Přerov): Gratulace domácím. Výhra vůle. Rozdíl byl jen v hlavě, nic jiného. Doma hlavu nastavíme, připravíme se a vybojujeme Národní ligu. Těším se.

Sestava Kutné Hory: Bochníček B. (Dlouhý) – Spurný, Tvrdík, Novotný, Rejna, Vávra, Martínek, Listík, Petrásek, Chalupa, Martin, Hampl, Schwarz, Jedlička, Vojtěch, Zelený, Pešl, Beil.