386_20231114_150310.jpg

Víkend v kostce očima trenérů

Víkendová klání již tradičně zhodnotili trenéři svých svěřenců. Přečtěte si, jak se mládežnickým kategoriím tentokrát dařilo.

MLADŠÍ ŽÁCI

Mladší žáci předvedli velké zlepšení

V rámci čtvrtého mistrovského turnaje nás v Praze čekaly opět čtyři zápasy tentokrát se soupeři, se kterými jsme se doposud v soutěži nesetkali.

Na turnaji jsme se chtěli zaměřit na rychlé zaujetí obraného postavení a zrychlení hry v rámci zakládání útočných akcí. V žádném utkání jsme pak nebyli horším týmem. Nicméně první zápas jsme o gól smolně prohráli se soupeřem s Černošic, jejichž trenér sám uznal, že jsme byli lepší. Ve druhém klání jsme se nemohli dlouho prosadit, ale nakonec jsme dominovali ve druhém dějství a zvítězili o 4 branky. Náš záměr se podařilo plnit hlavně ve třetím a čtvrtém utkání, kdy jsme díky hezkým kombinacím porazili soupeře z Panthers a SKV.

Ve srovnání s prvním turnajem jsme se ohromně zlepšili v obrané fázi hry, kdy jsme inkasovali 8 gólů oproti celkovým 32 z úvodního turnaje.

Sestava: Jan Loužil - Matyáš Dvořák, Vojtěch Knopf, Štěpán Křikava, Tomáš Křížek, Patrik Musil, Filip Svoboda, Lukáš Šimonek, Martin Trpišovský, Michal Tvrdík, Jan Vosáhlo, František Pospíšil.

autor: Pavel Netolický


DOROSTENCI

Dorostenecký turnaj

O víkendu se dorostenci vydali na turnaj do Čakovic, kde je čekal tým Traverza a Mladá Boleslav. Bohužel turnaj nevyšel dle našich představ a domů jedeme bez bodů.

První zápas s Traverzou nebyl z naší strany vůbec dobrý. Už do zápasu jsme nastoupili vlažně a s pocitem předem vyhraného zápasu. Soupeř nám dal dost tvrdou zpětnou vazbu a díky připravenosti zaslouženě vyhrál.

Druhý zápas nás čekal s Mladou Boleslaví B a my měli před sebou těžkou zkoušku – oklepat se z prvního zápasu a prezentovat se úplně jinou hrou. Myslím, že po celou hrací dobu jsme byli vyrovnaným soupeřem. Boleslav ukázala své zkušenosti a zbytek zápasu si pohlídali. Velkým kladem je to, že jsme se dokázali zvednout a náš herní projev už se podobal tomu, čím se chceme prezentovat.

Sestava: Hrubý, Hyhlík – Lokaj, Votava, Blahník, Dobeš – Švejnoha, Dušek A., Kůrka, Paďouk, Přibyl, Charwot, Toman, Šimonek, Dušek H.

autor: Michaela Špulková


PŘÍPRAVKA

Přípravka odehrála další turnaj

V neděli 12.11. vyrazila obě družstva přípravek na další turnaj sezóny. Tentokrát si hráči, hráčky, rodiče a trenéři mohli lehce přispat, jelikož turnaj obou týmů se odehrál na jedné hale v Kolíně. Družstvo bílých odehrálo tři zápasy s bilancí jedné výhry a dvou proher. Černí odehráli o zápas více, ve svých čtyřech duelech zaznamenali dvě prohry, jednu remízu a jednu výhru.

Komentář trenéra (David Holub): Musím říct, že odjezd na turnaj nebyl úplně jednoduchý. Díky nemocem nám zbylo jen 5 hráčů/hráček do každého týmu, což rozhodně nejsou ideální počty. O to víc si vážíme nasazení dětí, nezaznamenal jsem, že by se na to někdo na hřišti vykašlal. Všichni makali, a i když nám zápasy výsledkově utekly tak co se týká rozvoje a posunu jsem maximálně spokojený. Jen doufám, že za 14 dní už budou všichni marodi fit.

autor: Ondřej Lokaj