Související zápasy

FBC Kutná Hora

Z jihu Čech přivezly ženy tři body

O víkendu 22. - 23. ledna 2022 odehrály ženy dva zápasy na jihu republiky. V sobotu poměřily síly se Soběslaví a v neděli se utkaly s Týnem.

Banes Florbal Soběslav x FBC Kutná Hora 3:9 (0:3, 1:2, 2:4)
Branky KH: 13. Drahokoupilová (Spěváčková), 16. Tlapáková (Dubská M.), 19. Moravcová (Labudová), 29. Labudová (Moravcová), 32. Dubská M. (Drahokoupilová), 44. Dubská M., 48. Beranová (Spěváčková), 54. Šimůnková (Beranová), 60. Dubská  M. (Knížová).

Vyloučení: 2:0, využití: 0:2. Střely na branku: 27:30, diváci: 27.

Navázali jsme na zlepšující se výkony z předchozích zápasů. Dařila se nám kombinace a přechod do útočné fáze. Prolomili jsme naše střelecké trápení v sezóně a proměnili většinu vyložených šancí. Holky začínají získávat cit pro hru. Kdy vyrazit do rychlého protiútoku a kdy hru zpomalit, uklidnit situaci, podržet míček a v klidu si vystřídat. Z naší strany dobrý zápas.

Rudý Dračice Mladých Nadějí Týn x FBC Kutná Hora 5:3 (1:0, 1:1, 3:2)
Branky KH: 38. Dubská M., 44. Beranová (Dubská M.), 53. Drahokoupilová (Moravcová).

Vyloučení: 1:1 - Němcová N. (KH) 5 min., využití: 2:0. Střely na branku: 24:37, diváci: 52.

Soupeřky hrály chytře ze zataženého bloku a spoléhaly na rychlé protiútoky. V zápase jsme si vypracovali opravdu velký počet střel, ale hlavně v první třetině nám chyběl důraz v předbrankovém prostoru. Hodně našich střel mířilo vysoko a tím jsme se připravili o možnost dorážet. Všechno, co šlo na branku, navíc pochytala skvělá domácí brankařka. Na začátku třetí třetiny měli domácí výhodu pětiminutového trestu, kterou využili a vytvořili si náskok, který se nám nepodařilo smazat. Co nás těší je předvedená hra. Holky neztrácely hlavu a trpělivě si vytvářely opravdu dobré střelecké šance. Až do posledních minut zápasu bylo na holkách vidět, že to chtějí otočit. Skvělý týmový výkon.

Sestava Kutné Hory: Fousová, Miksová - Tlapáková, Dubská M., Dubská N., Spěváčková, Novotná, Němcová N., Drahokoupilová, Šimůnková, Labudová, Moravcová K., Knížová a Beranová.