FBCKHNové Strašecí
4:3 po prodl.(9:3,0:6,0:0)
ne 13. 2. 2022 11:00 @ SH Kutná Hora Klimeška, 1. liga žen, 10. kolo

Ženy porazily Nové Strašecí i podruhé v sezóně, tentokrát za dva body

Nedělní dohrávku ženy zvládly a Nové Strašecí porazily 4:3 po prodloužení. Bonusový bod vystřelila v nastaveném čase Ašenbrennerová z nařízeného trestného střílení. Ženy tak zvládly vítězně i druhý vzájemný zápas v této sezóně.

FBC Kutná Hora x TJ Sokol Nové Strašecí 4:3 po prodl. (3:1, 0:2, 0:0 - 1:0)
Branky KH: 4. Tlapáková (Doležalová), 11. Doležalová (Němcová), 20. Tlapáková (Doležalová), 62. Ašenbrennerová z trestného střílení.

Vyloučení: 0/2, bez využití. Střely na branku: 33:18, diváci: 51.

Sestava KH: Miksová (Petráková) - Ašenbrennerová, Doležalová, Tlapáková, Šimůnková, Novotná, Němcová, Drahokoupilová, Výborná, Trpišovská, Helclová, Moravcová.

První dvě třetiny jsme se nedokázali dostat do zápasového tempa. Holkám zápas celkově nesedl. Chyběl nám pohyb v útočné fázi. V obraně jsme vytvořili spoustu nepřesností a soupeř toho dokázal využit. V poslední části jsme se konečně dostali do tempa, ale nepodařilo se nám vstřelit rozdílovou branku. Herně se nám dnes nedařilo, ale i tak holky dokázaly zápas ubojovat do vítězného konce.

- Tomáš Reinert -

Poslední dva zápasy základní části odehrají ženy na domácím hřišti ve sportovní hale Klimeška.