Související zápasy

FBC Kutná Hora

Ženy se v play off střetnou s Turnovem

Poslední dva zápasy základní části 1. ligy odehrály ženy o víkendu na domácím hřišti ve sportovní hale Klimeška. Z obou utkání vybojovaly ženy po jednom bodu a díky tomu narazí v 1. kole play off, které se hraje na dva vítězné zápasy, na TJ TURNOV. Začíná se v sobotu na domácím hřišti.

FBC Kutná Hora x TEXAS LONGHORNS 5:6 po prodl. (1:4, 1:1, 3:0 - 0:1)
Branky KH: 9. Doležalová (Novotná), 34. Tlapáková (Doležalová), 50. Beranová (Drahokoupilová), 52. Knížová, 59. Dubská N. (Drahokoupilová).

Vyloučení: 4:1, využití: 1:0. Střely na branku: 44:22, diváci: 87.

Sestava KH: Miksová (Petráková) - Tlapáková, Výborná, Doležalová, Dubská M., Dubská N., Spěváčková, Němcová, Novotná, Drahokoupilová, Forštová, Šimůnková, Knížová, Ašenbrennerová, Trpišovská, Beranová.

Zápas plný nepřesností z naší strany. Soupeřky hrály zodpovědně z obrany a spoléhaly na rychlé protiútoky, které jsme jim ulehčili několika chybami v naší rozehře. Do toho série vyloučení, kdy holky soupeřky zbytečně osekávaly. Ve třetí třetině jsme konečně začali hrát naši kombinační hru, ale nedokázali jsme během normální hrací doby rozhodnout. V prodloužení nás soupeřky opět potrestaly po chybě při napadání a zaslouženě braly bod navíc.

FBC Kutná Hora x FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň 4:5 po náj. (0:0, 2:4, 2:0 - 0:0 - 1:2)
Branky KH: 23. Beranová, 31. Spěváčková, 54. Beranová (Dubská N.), 60. Ašenbrennerová (Dubská M.).

Bez vyloučení. Střely na branku: 14:21, diváci: 107.

Sestava KH: Petráková (Miksová) - Tlapáková, Výborná, Doležalová, Dubská M., Dubská N., Spěváčková, Němcová, Novotná, Drahokoupilová, Forštová, Šimůnková, Knížová, Ašenbrennerová, Trpišovská, Beranová, Moravcová, Helclová.

Zápas na hranici našich možností. Hráli jsme zodpovědně do obrany a na rychlé protiútoky. Ve druhé třetině soupeřky ukázaly svoji kvalitu a získaly vedení. Ve třetí třetině jsme hráli chytře a čekaly na svoji šanci. Škoda několika průniků, které mohly (měly) skončit brankou. V závěru zápasu holky ukázaly obrovské srdce a chuť urvat vítězství. Škoda, že se nám nepodařilo rozhodnout v prodloužení.

Za trenéry a za holky chci poděkovat klukům z juniorky, kteří nám ve třetí třetině strašně pomohly svým fanděním. Hrát před takovou kulisou doma je nádherný. Doufám, že nás přijdou podpořit i příští víkend v playoff a udělají ten správný „bordel“.