1. liga dorostenců měla na programu další zápasy

Do druhého kola prvního koše 1. ligy dorostenců jsme odcestovali na horkou půdu Tatranu Střešovice, který byl naším prvním soupeřem.

První třetina zápasu s Tatranem patřila mezi to nejlepší, co náš tým předvedl. Hráli jsme rychle, kombinovali a soupeře dostali nejednou pod tlak. Bohužel se nám přes několik slibných šancí nepodařilo vsítit branku. Soupeř nás v prvním dějství prověřil sporadicky a jediný úspěch zaznamenal z trestného střílení. Ve druhé části Tatran pomalu převzal aktivitu. O výsledku utkání se paradoxně rozhodlo v naší přesilovce v závěru třetiny, kdy jsme dostali gól na 0:4. Od té doby do konce utkání bylo na hřišti už jen jedno družstvo. I přes nelichotivé skóre naši kluci zaslouží uznání, kdy se vydali a předváděli slušný týmový výkon. Tatran ukázal svoji herní a fyzickou převahu a zaslouženě zvítězil.

Druhé utkání jsme odehráli s neméně skvělým týmem Black Angels. Přes velké odhodlání našeho týmu byl soupeř jednoznačně lepším po celý průběh zápasu. Převaha soupeře byla umocněna tím, že my hráli druhý zápas, zatímco soupeř první. "Bleci" předváděli krásné kombinace, vynikající technické dovednosti ve vysoké rychlosti a zasloužené dominovali ve všech herních činnostech.

I přes dvě vysoké porážky jsme spokojeni s možností si zahrát s tak vyspělými a kvalitními mužstvy, kterými Tatran a Black Angels bezpochyby jsou. Naši kluci měli možnost se poměřit s těmi nejlepšími a určitě nezklamali.