Související zápasy

FBC Kutná Hora

Dorostenci zvládli dramatická utkání a postoupili do 1. koše

V neděli 21. 11. odjeli naši dorostenci k dalšímu mistrovskému turnaji. Čekali je zápasy s týmy, které mají podobnou výkonnost - Jihlava a České Budějovice.

emro SK Jihlava x FBC Kutná Hora 4:5
Branky KH: 12. Landsmann (Kobylarz), 25. Trník Mi. (Vávra P.), 35. Trník Mi. (Trník Ma.), 37. Trpišovský (Vávra F.), 43. Blahník (Trník Mi.).

FBC Kutná Hora x FBC Štíři České Budějovice 3:2
Branky KH: 7. Trník Ma. (Trník Mi.), 36. Vávra (Trník Ma.), 42. Holub (Martin).

Sestava Kutné Hory: Brož, Němec Ma. - Beil, Blahník, Tvrdík, Holub, Melecha, Vávra P., Martin, Kobylarz, Landsmann, Vávra F., Trpišovský, Trník Ma., Trník Mi., Lokaj, Vašíček.

První zápas proti Jihlavě byl z naší strany povedený. Soupeře jsme po většinu zápasu přehrávali. Hráli jsme v tempu, bojovali o každý centimetr hrací plochy. Na počet střel kluci Jihlavu daleko předčili. Ovšem po zbytečných chybách v závěru jsme dopustili drama. Výhra 5:4 je ale naprosto zasloužená.

Bohužel druhý zápas byl jako den a noc. Dvě třetiny všichni absolutně prospali. Jediný, kdo nás držel ve hře, byl vynikající Jakub Brož v bráně. V poslední třetině při nepříznivém stavu 1:2 byla stažena sestava na dvě formace a tento tah se s přispěním paní štěstěny vyplatil. Výhra 3:2 je skvělá, i když soupeř byl po většinu zápasu lepší.

Díky tomuto vítězství se vrátili dorostenci do prvního koše nejvyšší dorostenecké soutěže, kde se střetneme opět s nejlepšími týmy v republice.