FBC Kutná Hora

Junioři odehráli poslední turnaj sezóny

Junioři odehráli v sobotu 25. března 2023 poslední turnaj sezóny.

FBC Kutná Hora x T.B.C. Králův Dvůr 12:7

Branky KH: Martin (Vávra), Vávra, Trník Ma. (Trník Mi.), Trník Mi. (Tvrdík), Vávra (Trpišovský), Trník Mi. (Trník Ma.), Vávra (Trpišovský), Vávra (Trpišovský), Trník Mi. (Trník Ma.), Vaněk (Trpišovský), Trník Ma. (Kolář), Martin (Trpišovský).

Skvělý vstup do zápasu korunovali hráči Kutné Hory první brankou zápasu. Poté se skóre přelévalo ze strany na stranu. V polovině utkání přebrala otěže zápasu Kutná Hora a postupem času si vybudovala čtyřbrankový náskok. V závěru se Králův Dvůr pokoušel o srovnání, ale Kutná Hora si vedení pohlídala a ještě navrch přidala další tři branky.

FBC Kutná Hora x Penco Tatran Střešovice B 9:4

Branky: Trník Mi. (Fran J.), Martin (Vaněk), Tvrdík (Trník Ma.), Trník Mi. (Trník Ma.), Martin, Franc J. (Martin), Vávra, Trník Ma. (Kolář), Trník Mi. (Trník Ma.).

Kutná Hora od první minuta diktovala tempo hry a v první třetině dokázala soupeři nastřílet čtyři branky. Tatran se dokázal ve druhé části vrátit do hry, ovšem Kutnohorští přidali další branky a kontrolovali hru. Nakonec Kutnohorští slavili na závěr sezóny vítězství 9:4 a uzavřeli ročník na 9. místě.

Hodnocení trenéra - Adam Rowe: Letos to byla jízda. Některé zápasy byly nahoru, dolů, ale vždy jsme předvedli kvalitní výkon, kterým se Kutná Hora prezentuje již nějakou dobu. Bohužel konečné deváté místo není tak lichotivé, přesto si dovolím zmínit, že jsme odehráli výborné, vyrovnané, ale bohužel těsné zápasy, ze kterých jsme bohužel občas vyšli téměř na prázdno. Kluci však ukázali, že tato soutěž jim není cizí a hlavně dorostenci z ní určitě nabrali náležité zkušenosti. Klukům, kteří letos končí, přeji hodně úspěchů a věřím, že se ještě v kutnohorském florbale budeme potkávat.

Sestava Kutné Hory: Kareš, Franc V. – Trpišovský, Lokaj, Franc J., Kolář – Vávra, Martin, Vaněk, Trník Marek, Trník Michal, Tvrdík.